CONVERGENCE: A League of Legends Story Çıkış Tarihi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 03, 2023 Yorum Yok

CONVERGENCE: A League of Legends Story çıkış tarihi, Riot Forge ve Double Stallion Games tarafından yapılan İlan ile ortaya çıktı. Ekko ile çıkacağımız ve aksiyon ile platform cinslerini bir ortaya getirecek olan macerada, Zaun bölgesini keşfedeceğimiz bir hikaye sunulacak. Ayrıntılar haberimizde.

Riot Forge ve Double Stallion Games başrolünde oyuncuların beğenilen şampiyonu, vakti Denetim edebilen Ekko’nun bulunduğu Biricik oyunculu ve iki boyutlu aksiyon-platform oyunu CONVERGENCE: A League of Legends Story’nin yeni kıssa tanıtımını yayınladı ve çıkış tarihini duyurdu.

CONVERGENCE: A League of Legends Story Çıkış Tarihi Muhakkak Oldu

CONVERGENCE: A League of Legends Story 23 Mayıs 2023‘te Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 (PS4) ve PlayStation 5 (PS5) konsollarında ve Steam, GOG ve Epic Games Store aracılığıyla PC’de oynanabilir olacak.

CONVERGENCE: A League of Legends Story’de oyuncular Vakit akışını Denetim edebilen becerili bir aygıta sahip genç mucit Ekko ile Zaun’un görkemli dünyasını keşfedecek. En sevilen League of Legends şampiyonlarından biri olan Ekko’nun, vakti değiştirme gücüne sahip olmanın Aka sonuçlar doğurduğunu keşfettiği macerasına Şahit olun. Double Stallion Games’in geliştirdiği CONVERGENCE inanılmaz bir sanatsal üsluba sahip, akıcı ve dinamik çatışmalarla Ekko’nun Vakit ve yerde gezinebilme yeteneği sayesinde bulduğu özgün keşif imkanlarına odaklanan, 2 boyutlu bir aksiyon-platform oyunu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir