Spider-Man Remastered PS5 Bağımsız Satın Alınabilecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 03, 2023 Yorum Yok

Eğer elinizde Marvel’s Spider-Man oyununun PS4 versiyonu varsa ve şimdi PS5 versiyonuna geçmediyseniz, birazcık daha beklemenizi öneriyoruz. Yapılan İlan ile Spider-Man Remastered PS5 versiyonu, bu ayın sonlarına gerçek bağımsız olarak da satılmaya başlanacak.

2018 yılında PlayStation 4 için çıkmış olan Marvel’s Spider-Man, bildiğiniz üzere PlayStation 5 ile Remastered sürümüne kavuşmuştu. anne oyun ve yayınlanan bütün indirilebilir içeriklerine ek olarak, 4K çözünürlük, ışın izleme, daha uygun ışıklandırmak, kentin sokaklarında araç ve insan yoğunluğunu açısından artış ve ekstradan yeni kostümler bulunuyordu.

Spider-Man Remastered PS5 Müstakil Olarak da Geliyor

Marvel’s Spider-Man Remastered ile ilgili olarak Enteresan bir karar almış olan Sony Interactive Entertainment, bu versiyonu Müstakil olarak satmak yerine Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition ile fiyatsız olarak sunuyordu. Dahası ise PlayStation 4 versiyonundan fiyatlı dahi olsa yükseltme hakkı sunulmadığı üzere kayıt evrakı kullanımı da Mümkün olmuyordu. Her ne kadar bu durum biraz yansılara neden olmuşsa da, şimdiye kadar değişen bir şey de olmamıştı.

Bugün ise Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games, Farklı bir İlan ile karşımıza çıktı. Tahminen de geç kalınmış da diyebiliriz. Marvel’s Spider-Man Remastered, bu ayın sonlarına hakikat artık Müstakil olarak da satın alınabilecek. Yani mutlak suretle Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition sahibi olmanız gerekmeyecek.

Duyuruya ek olarak verilen bilgilerde, dijital yahut kutulu satın alım ayrım etmeksizin, PlayStation 4 platformunda standart yahut Game of the Year yahut Digital Deluxe versiyonuna sahip olan kullanıcıların 10$ karşılığında Remastered sürümüne yükseltmeleri Mümkün olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir