Çok Oyunculu The Last of Us PlayStation 4 İçin de Çıkabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Büyük bir merak beklediğimiz çok oyunculu The Last of Us PlayStation 4 için de yayınlanabilir. Naughty Dog sitesine verilen bir Amel ilanı dikkat cazip görünüyor. Oyun hakkındaki merak edilen ayrıntılar için de Haziran ayındaki mümkün sunumu beklememiz gerek. Ayrıntılar haberimizde.

Naughty Dog tarafından üzerinde faal olarak çalışılan Fazla oyunculu The Last of Us, geçtiğimiz yılın Summer Game Fest açılış yayınının sonunda eş reis Neil Druckmann tarafından teyit edilmişti. Birleşik Devletler’in farklı bir bölgesinde geçecek ve farklı karakterler ile farklı bir öykünün anlatılacağı oyun ile ilgili pek bir şey bilmiyor olsak da, bu Yıl içerisinde merak edilen ayrıntıların gün yüzüne çıkartılacağı söylenmişti.

Çok Oyunculu The Last of Us PlayStation 4 İçin de istikbal Mi?

Ortaya atılan kimi telaffuzlara nazaran, Sony Interactive Entertainment Haziran ayında PlayStation 5 odaklı Aka bir sunum için hazırlık yapıyor. çok oyunculu The Last of Us için merak edilen ayrıntıları da bu mümkün sunumda öğreneceğiz üzere görünüyor. Bunun öncesinde ortaya atılan bir Öbür teze nazaran ise, bu oyun yalnızca PC ve PlayStation 5 için geliştirilmiyor olabilir. Naughty Dog sitesindeki yeni bir Amel ilanına nazaran, PlayStation 4 versiyonunu da görebiliriz.

Ortak çok Oyunculu kalite Denetimi Test Vazifelisi / Geliştirme Takviyesi ilanının ayrıntısında belirtilene nazaran, müracaatta bulunacak adayın, ‘PS4 ve PS5 sistemleri üzerinde çalışma bilgisinin olması’ bekleniyor. Şayet bu ilan nitekim Fazla oyunculu The Last of Us için verilmiş ise, hem oyunun her iki kuşağa de çıkacağı hem de Japon teknoloji devi tarafından bir evvelki kuşağa takviyenin hala devam ettiği ortaya çıkmış olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir