Call of Duty: Mobile’ın 3. Sezonu Hücum, Haftaya Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 25, 2023 Yorum Yok

2023 yılındaki Call of Duty: Mobile’ın 3. Dönemi, Taarruz ismi altında önümüzdeki hafta başlıyor. Resmi sayfa üzerinden açıklanan ayrıntılara nazaran, yeni bir harita, yeni inançlı mesken ve skor serisi ve eklentileri ile yeni bir silah bizleri bekliyor.

Call of Duty: Mobile’ın 2023 yılı 3. Dönemi olan “Hücum” ile gerilim atmaya ve öfkenizi salmaya Amade olun. 29 Mart’ta yayınlanacak yeni dönemle Bir arada oyuna Taarruz isimli yeni Fazla oyunculu haritası, yeni eğitim alanı modu, yeni fonksiyonel silahlar ve daha birçok yeni içerik oyuna ekleniyor.

2023 yılı üçüncü dönemi olan “Hücum” ile oyuncular yeni Cenk biletiyle Bir arada Rivas – Neon ve kara Dalga üzere operatörlerin yanı Dizi HDR keskin nişancı tüfeği, Bombacı Robot skor serisi, yeni silah dizaynları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve dönem boyunca eklenecek Fazla daha Çok içeriği kazanma fırsatı yakalayacak.

Call of Duty: Mobile’ın 3. Dönemi Geliyor

Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni dönemle birlikte gelen bütün yeni içerikler ve güncellemeler şu halde;

Yeni çok Oyunculu Harita: Atak – Birinci olarak Call of Duty: Black Ops II’de yer Meydan Atak haritası, ticari bir paintball tesisinde geçiyor. Lakin bu sefer oyuncular paintball yerine gerçek silahlarla hünerlerini gösterecekler.

Yeni İnançlı konut Sistemi ve Skor Serisi – Arkadaşlarınızın inançlı konutlarını nasıl şekillendirdiklerini inceleyin yahut hayranların en sevdiği skor serisi Bombacı Robot yararlanarak onları uzaktan kumandayla Irak aralıklardan saldırın.

Yeni Silah ve Eklentileri – Birinci olarak Call of Duty: Çağdaş Warfare’de yer Meydan bir VLK keskin nişancı tüfeği olan yeni HDR’yi elde edin yahut CR56 hamle tüfeği için yeni GRD-11 eklentisini sahip olun.

Oyunun yeni dönemi boyunca Özel dönemlik gayretler, şanslı çekilişler, oyun içi mağaza güncellemeleri, yeni güncellemeler ve geliştirmeler de oyuncuların beğenisine sunulacak. 29 Mart’ta yayınlanacak olan Call of Duty: Mobile’ın yeni dönemi “Hücum” hakkında detaylı bilgi için resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir