Call of Duty 2023 Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 11, 2023 Yorum Yok

Insider Gaming sitesinde yer Meydan yeni bir rapor ile Call of Duty 2023 ile ilgili yeni bilgiler sızdırıldı. Görünüşe nazaran, serinin yeni oyunu ile Ağustos ayında tanışacağız. Ayrıyeten Aleni beta tarihlerini de hatırlatmakta fayda var.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty Yayıncısı, önemli Bir Avukatla Anlaştı


Geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere, bu sene de anne seri Call of Duty oyunu satışa sunulacak. Her ne kadar başlarda bu yılın pas geçileceği ve Çağdaş Warfare 2 ve Warzone 2.0 oyunlarının içerik manasında destekleneceği sav edilmiş olsa da, Activision bu iddiayı yalanlamıştı.

Call of Duty 2023 Ne Vakit Duyurulacak?

Şu Lahza için yayıncı şirket tarafından resmi olarak ağza alınmamış değil Call of Duty 2023, ancak Insider Gaming sitesinin kaynakları üzerinden aldığı bilgilere nazaran 1 Ağustos 2023 tarihinde tanışacağız. Duyurunun ise Black Ops Cold War ve Vanguard ile benzerlik gösterecek halde bir Cin Warzone 2.0 oyun içi Faaliyet ile karşımıza çıkacağı söyleniyor.

Bir Sefer daha iki kuşağa de çıkacak olan Call of Duty 2023 için Tekrar iki safhalı Aleni beta planlanıyormuş. Birinci hafta 6 – 10 Ekim 2023 tarihleri ortasında yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları için geçerli olacak iken, 12 – 16 Ekim 2023 tarihleri ortasında gerçekleşecek olan ikinci hafta ise PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarını kapsayacak.

Tam sürüm 10 Kasım 2023 tarihinde çıkacak olup, ön-sipariş ile satın Meydan kullanıcıların anne senaryoya 2 Kasım 2023 tarihinde erken erişim sağlayabilmeleri Muhtemel olacakmış. Bir nevi, Çağdaş Warfare 2 oyunundaki fırsat bir geleneğe dönüşecek üzere görünüyor diyebiliriz.

Sizlere daha evvelki haberlerimizde aktardığımız söylentiler, bu yılın Call of Duty oyununun Çağdaş Warfare 2 için hazırlanan içerik olarak doğduğu ve sonradan Aka bütçeli oyuna dönüştürüldüğü tarafındaydı. Buna ek olarak, Infinity Ward nezaretinde Sledgehammer Games tarafından geliştirilen oyuna Treyarch Studios da dayanak oluyormuş. Yeni bir anne senaryo modu ile karşımıza çıkacağı söylenen Call of Duty 2023, Çağdaş Warfare 2 ile ilgili haritalar ve modlar da içerebilecekmiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir