zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. EA Yeni The Sims 4 Kitleri İçin Oylama Başlattı

EA Yeni The Sims 4 Kitleri İçin Oylama Başlattı

admin admin -
19 0

EA ve Maxis, sıradaki The Sims için çalışmalara tam gaz devam eder iken, yeni oyun için içerik takviyesi sağlamaya devam ediyorlar. Hatırlayacağınız üzere nihayet olarak, Greenhouse Haven ve Basement Treasures isminde iki yeni kit yayınlamışlardı. Artık ise, EA yeni The Sims 4 kitleri için bir oylama başlattı. Şayet iştirakte bulunmayı isterseniz, haberimizin içeriğinden ilgili sayfaya uğramayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir: FIFA 23 Game Pass Ultimate Kütüphanesine Ekleniyor


EA Yeni The Sims 4 Kitleri İçin Oyuncuların Fikrine Danışıyor

EA’in yayıncılığını yaptığı ve Maxis’in üretimci koltuğunda oturduğu The Sims 4’e, oyuncuların belirleyeceği temaları baz alacak olan yeni kitler geliyor. Oyuncular verdikleri oylarla kendi İç dünyalarını oyuna yansıtmak için bir fırsat elde edecek.

Yapılacak olan oylama yalnızca Biricik seferlik olacak; yani ikinci bir Zaman yok. Oyunculara birbirinden Enteresan iki seçenek sunulmakta ve her ikisi de hem Create a Sim, hem de Build Buy Kits kısımları için geçerli olacak. Oyuncular 21 Mayıs’ı 22 Mayıs’a bağlayan gece, 04:00’a kadar oylarını kullanabilecek ve kazanan temalar bir sonraki kit güncellemesinde yer alacak.

Hemen oy vermek için bu kontağa tıklayabilirsiniz.

Oyuncular öncelikle aydınlık yahut karanlık seçimi yapacaklar. The Sims fanatikleri dilerlerse içlerindeki aydınlık enerjiyi, eğlenceli ve renkli desenlerle bezeli GÖKKUŞAĞI TARZI ile yansıtabilecek yahut karanlık taraflarını kucaklayarak GOTİK MODA ile gizemli taraflarını ortaya çıkartabilecekler.

Kıyafet kısmının seçimini yaptıktan sonra oyuncular geçmişte mi, yoksa gelecekte mi yaşamak istediklerinin kararını verecekler. Oyuncular ORTAÇAĞ KALESİ’ni seçerek bir kale etrafında şekillenen krallık hayallerini gerçekleştirebilecek yahut YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP istikbal temasıyla Uzay çağı mimarisini, neon parlaklığı ve parlak metal yüzeylerle birleştirmeyi seçebilecekler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir