Epic Games Store Ücretsiz Oyun Paketi Dağıtıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 11, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz hafta yapılmış olan İlan ile Epic Games Store fiyatsız oyun paketi dağıtıyor. The Sims 4 oyununuzun içeriğini genişletecek olan paketi kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PS Plus Extra Mayıs 2023 Oyunları Açıklandı


Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games Store Fiyatsız Oyun Paketi İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz hafta üç oyunu bizlere sunmuş olan Epic Games Store, bu hafta bir farklılığa giderek, halihazırda fiyatsız olarak erişebildiğimiz The Sims 4 için Jungle Adventure, Luxury Party Suff ve Fashion Street Kit içeriklerinden oluşan The Daring Lifestyle paketi ile kullanıcıların karşısına çıktı. Her Vakit olduğu üzere yedi gün müddetle dağıtılacak olan bu paketi, fiyatsız sahip olabilmek için 18 Mayıs 2023 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki hafta fiyatsız oyun dağıtımına kalınan yerden devam edilecek. Ne Mevcut ki şimdilik GİZEMLİ OYUN olarak listelenmiş.

The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle Hakkında

The Sims 4 Jungle Adventure Game Pack, The Sims 4 Luxury Party Stuff Pack ve The Sims 4 Fashion Street Kit’i içeren bu fiyatsız paketle macerayı ve maceraperest modayı arayın.

The Sims 4 Jungle Adventure

Tapınak, orman, lanetli kalıntılar ve hazinelerle dolu eşsiz yabani ortamı keşfedin! Selvadorada’nın kültürünü ve geleneklerini Deneme ederek yöresel lezzetleri ve yeni dans hareketlerini keşfedin!

The Sims 4 Luxury Party Stuff

The Sims 4 Luxury Party Stuff ile Sim’leriniz hava atıyor! Birbirinden farklı ihtişamlı dekorlarla sosyetik bir parti yapın. Sim’lerinizin gardıroplarını, göz kamaştırıcı sabahlıklar ve şık resmi kıyafetlerle zenginleştirin. Orijinal Yemek masasıyla Sim’lerine lezzetli yemekler sunabilir, her Faaliyet için Özel bir merkez modülü hazırlayabilirsin!

The Sims 4 Fashion Street Kit

Mumbai’nin modayı belirleyen dizaynlarından ilham Meydan The Sims 4 Fashion Street Kit koleksiyonuyla üslubunuzu genişletin. Güçlü renkler, ikonik silüetler ve yüksek kontrastlı desenler her öğeye güç ve devinim katıyor. Yesyeni bir üslup için klâsik detaylarla trend belirleyen kesimleri entegre ederek özgünlüğünüzü ön plana çıkarın.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyun paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir