Bloober Team, Layers of Fear’dan 11 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Paylaştı

Genel Mar 20, 2023 Yorum Yok

Layers of Fear, Bloober Team’in ismini duyurmasını sağlayan oyunlardandı. Her ne kadar incelemelerde o denli mükemmel bir performans sergilemese de oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Böylelikle 2. oyun geldi. Artık de bu iki oyunu ve ek paketlerini birleştirip ortaya yeni kısımlar de sıkıştırıveren Layers of Fear geliyor.

İlk oyunla birebir ismi paylaşması bir Baş karışıklığına yol açıyor olağan. Başlangıçta Layers of Fears iken sonra sondaki s atılmış, tekrar Layers of Fear olmuştu. Bloober Team, bu oyuna “Reimagined” diyerek ortadan sıyrılmaya çalışıyorlar 🙂

Layers of Fear “Reimagined” için bekleyiş sürerken, Bloober Team, 11 dakikalık bir oynanış görüntüsüyle karşımıza çıktı:

Fragmanda, bu oyunla tanışacağımız yeni karakterimiz “Yazar”, oyunda yer alacak yeni mekanlarımızdan deniz fenerini ziyaret ediyor. Bu oyunda kullanacağımız yeni oyun mekaniğimiz fener nasıl bir fonksiyon üstlenecek, onun da örneğini görüyoruz fragmanda.

Layers of Fear, Haziran ayında oyun severlerle buluşacak. Bloober Team bu sefer nasıl bir performans sergilemiş, daima Birlikte göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir