Bayonetta 4, Hideki Kamiya Tarafından Teyit Edildi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 19, 2022 Yorum Yok

Bayonetta 3 sonrasında, seri Bayonetta 4 ile devam edecek. Ne Mevcut ki oyunu teyit eden Hideki Kamiya, bunun birden fazla oyuncu için Aka bir sürpriz olacağını düşünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bayonetta, PlatinumGames tarafından oyun dünyasına kazandırılmış kaliteli serilerin ortasında sayılıyor. İsmini veren, çift tabanca kullanan ve saçı da büyülü bir biçimde ölümcül bir silaha dönüşebilen cadının rolünde olduğumuz serinin birinci oyunu SEGA tarafından yayınlanmıştı. Sonrasında ise bayrağı Nintendo devralmış ve haliyle ikinci ve üçüncü oyunu Wii U ve Switch harici bir platformda görmemiz Mümkün olmamıştı.

Bayonetta 4 için Planlar Yapılmaya Başlanmış

2017 yılının The Game Awards gösterisinde duyurulmuş olan üçüncü oyunun geçtiğimiz ayın sonlarına hakikat satışa sunulmasının akabinde, Bayonetta için sırada neyin olduğu elbette merak ediliyor. Birinci oyunun direktörü, ikinci ve üçüncü oyunun da senaristi olan Hideki Kamiya, dördüncü oyunun da muştusunu verdi.

Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Bayonetta 3 finali hakkında konuşan Kamiya, şimdi oynamamış olan oyuncular için sürprizi bozacak rastgele bir şey söylememiş olup, her ne kadar bir ayrıntı gün üzere ortada olmasına Karşın birçok kişinin bunun ne manaya geldiğinin farkına varamadığını lisana getirdi. Bu bağlamda beklenmedik bir şey olmayan dördüncü oyunun çıkışının genel olarak şaşkınlık yaratacağını söyleyen Hideki Kamiya, ilgili kısımda görünen karakterin sonradan eklendiğini sav edeceklerin dahi çıkacağından da bir epey emin görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir