Yeni Assassin’s Creed Valhalla – The Last Chapter Detayları

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 19, 2022 Yorum Yok

Resmi sayfa üzerinden bir paylaşımda bulunan Ubisoft, yeni Assassin’s Creed Valhalla – The Last Chapter detayları ile oyuncuların karşısına çıktı. Oyun ile ilgili içerik dayanağına genel bir bakışın yapıldığı gönderide, kapanış kısmına erişim için ihtiyaçlara, New Game+ özelliğine ve daha fazlasına değinilmiş. Ayrıntılar haberimizde.

Origins ile başlayan nihayet Assassin’s Creed üçlemesi, Valhalla ile sona ermişti. 2020 yılında çıkmış olan oyun, ortadan geçen Vakit zarfında Wrath of the Druids, Siege of Paris ve Dawn of Ragnarök olmak üzere üç Aka genişleme paketleri, iki Mastery Challenge ve Tombs of the Fallen, hudutlu vadeli şenlikler, Discovery Tour: Viking Age ve Fazla daha fazlası ile desteklenmişti. Ne Mevcut ki her şeyin sonu olduğu üzere Eivor ağabeyimizin de kıssasına yakın bir vakitte bütünüyle nihayet nokta koyulacak. 

Fransız yayıncı tarafından Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilmiş olan Ubisoft Forward sırasında, The Last Chapter duyurusu da yapılmıştı. 6 Aralık 2022 tarihinde PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanacak bu nihayet içerik, fiyatsız güncelleme ile Tüm platformlarda yayınlanacak. 

Yeni Assassin’s Creed Valhalla – The Last Chapter Ayrıntıları Neler?

Eivor ağabeyimizin Ravensthorpe yerleşkesindeki arkadaşları ile vedalaşacağı ve yeni maceralara yelken açacağı The Last Chapter öncesinde, Ubisoft tarafından yapılan bir paylaşım ile yeni ayrıntılar da verildi. 

İçeriğe erişim sağlayabilmek için, ana senaryoyu tam manasıyla bitirmiş olmanız gerekecek. Yani İngiltere haritasındaki Tüm bölgelerini ve Asgard ve Jotunheim hikaye kısımlarını tamamlamış, yerleşkenizi beşinci seviyeye çıkartmış, Jomsviking kışlasını inşa etmiş ve liderlerini ortaya çıkartarak Order of the Ancients birliğini ortadan kaldırmış olmak durumundasınız. 

Fransız yayıncı, sitesindeki gönderide, Assassin’s Creed Valhalla için bundan bu türlü Vakit hudutlu şenlik de düzenllemeyeceğini teyit etti. Ne Mevcut ki Glowecestrescire bölgesindeki The First Night of Samhain misyonunu tamamladıktan sonra, festivallerde dağıtılan ödüllerden kaçırdıklarınızı Tüm tüccarlardan gümüş karşılığında alabileceksiniz. 

Aynı gönderide New Game+ hakkında da konuşan Ubisoft, oyunun derinliğinin yine oynanabilirliği farklı ve ödüllendirici kılabilecek seçenekleri sonlandırdığı gerekçesiyle, bu özelliğin eklenmeyeceğini söylüyor. Ne Mevcut ki kapanış perdesi öncesinde daha Çok içerik sunulacakmış. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir