Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 14 – 20 Kasım

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 20, 2022 Yorum Yok

PC platformu oyuncularının, oyun satın alımı konusundaki öncelikli tercihleri ortasında yer Meydan Steam’de geçen haftanın en Fazla satanları da ortaya çıktı. Tepede yine bir değişikliğin yaşandığı haftaya ait ayrıntılar, haberimizde.

Steam’de Geçen Haftanın En çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  3. Warhammer 40.000: Darktide
  4. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 – Upgrade to Vault Edition
  5. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 – Vault Edition
  6. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition
  7. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
  8. Nobody – The Turnaround
  9. Warhammer 40.000: Darktide
  10. American Truck Simulator – Texas

14 – 20 Kasım 2022 tarihleri ortasını kapsayan haftada, üç hafta Evvel hükümdarlığında Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ile nihayet verilmiş olan Steam Deck aygıtının tekrar liderliğe yükseldiğini görüyoruz. Ne Mevcut ki nihayet Call of Duty oyunu, üç farklı sürümü ile hala birinci onda Değerli ölçüde Laf sahibi olmaya devam ediyor. Bunlardan birincisi ikinci sıradayken, öteki ikisi ise dördüncü ve beşinci sırada karşımıza çıkıyor.

30 Kasım 2022 tarihinde çıkacak olan Warhammer 40.000: Darktide, üçüncü ve dokuzuncu basamakta yer alması ile birinci onda farklı sürümleri ile karşımıza çıkan bir Öbür oyun olur iken 2019 yılında Yılın Oyunu seçilen Sekiro: Shadows Die Twice ise Geri dönüş yapanlardan bir tanesi oldu. FromSoftware tarafından geliştirilmiş olan oyun, altıncı sırada kendisine yer bulmuş.

Listenin Geri kalanında ise, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales yedinci sırada, Nobody – The Turnaround sekizinci sırada ve American Truck Simulator içeriği Texas da nihayet sırada karşımıza çıkıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir