Anno 1800’ün Sınırlı Süreli Ücretsiz Oynama Programı Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 05, 2023 Yorum Yok

Anno serisinin birinci kere bir oyunu konsollara da çıkış yapacak. Ocak ayında yapılan İlan ile Anno 1800 Konsol Sürümü olarak satışa sunulacak olan oyun için 16 Mart 2023 Perşembe günü işaret edilmişti. Bunun kutlanması gayesiyle da Ubisoft tarafından Anno 1800’ün hudutlu periyodik fiyatsız oynama programı duyuruldu.

Halihazırda PlayStation ve Xbox mağazaları 450 TL üzere bir fiyata ön-siparişe açılmış olan Anno 1800 Konsol Sürümü, PlayStation 5 ve Xbox Series için tekrar tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve denetimler, yine ölçeklendirilmiş metinler ve simgeler ile güzelleştirilmiş görsel tecrübe sunacak.

Anno 1800’ün Hudutlu Periyodik Fiyatsız Oynama Programı Ne Vakit?

Oyunun var nesil konsollara 16 Mart 2023 Perşembe günündeki gelişi için Geri sayım devam eder iken, birebir gün başlayıp da 23 Mart 2023 Perşembe gününe kadar devam edecek olan bir haftalık sonlu vadeli fiyatsız oynama programının gerçekleştirileceği duyuruldu. PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 5 ve Xbox Series kapsamında gerçekleştirilecek olan program kapsamında, anne içeriğe tam erişim hakkınız olacak. Şayet şad kalır ve tam sürüme geçiş yapmaya karar verirseniz, kaydettiğiniz etap da eksiksiz olarak aktarılacak.

Eğer fiyatı Müsait der ve mümkün bir biçimde artmasına rağmen Anno 1800: Konsol Sürümü’nü ön-sipariş ile satın alırsanız, dijital sanat kitabı ve müziklere ek olarak, Imperial Pack ve Consol Founder Pack içeriklerine erişim sağlayabileceksiniz.

Standart sürümüne ek olarak çıkacak Deluxe sürümünde ise Pedestrian Zone (Yaya Bölgesi), Amusements Pack ve Vibrant Cities (Canlı Şehirler) içeriklerinin yanı Dizi üç kozmetik paket de içerecek.

Son olarak, oyunun Steam mağazasında 9 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek indirim kapsamında % 75 indirimle 174.75 TL’ye satıldığını hatırlatalım. Year 4 Gold ve Complete sürümlerini de % 55 indirimle farklı ayrı 422.55 TL ve 629.55 TL karşılığında kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir