Yeni Valorant Ajanı Gekko Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 05, 2023 Yorum Yok

Riot Games tarafından yayınlanan fragman ile yeni Valorant casusu Gekko ortaya çıktı. Şimdilik oyuna geliş tarihi bilinmiyor olsa da, ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Valorant Casusu Gekko ile Tanışalım

Valorant Champions 2023 turnuvasının nihayet gününde yapılan İlan sırasında yayınlanan resmi fragmanın akabinde, sıradaki casusun yetenekleri de ortaya çıktı. Bu yeteneklerden birincisi Dizzy (E), muhakkak bir istikamette Dizzy gönderiyor. Bu yaratık, daha sonra görüş alanındaki düşman(lar)a plazma atıyor ve gözlerinin kamaşmasına yol açıyor. Sonrasında ise yeteneği tekrardan kullanabilmeniz için, etkileşime girebileceğiniz bir damlacık haline geliyor.

Wingman (Q), Dizzy ile benzerlik gösteriyor olsa da birinci düşmanı gördüğünde şok tesiri yaratan bir patlama yaratıyor. Bunun dışında, alternatif ateş seçeneği ile mızrak yerleştirebiliyor yahut yerleştirilmiş bir mızrağı etkisiz hale getirebiliyorsunuz.

Mosh Pit (C) kendisini çoğaltan ve birebir anda patlayarak fazlaca hasar verebilen bir el bombası iken, Thrash (X) ise insansız hava aracı gibisi bir Yetenek oluyor. Thrash’e rehberlik edebiliyor ve uzaktan patlatabiliyorsunuz. tesir alanında kalan düşmanların ise vay haline. öbür yetenekler üzere yine kullanabilmek için damlacık haline gelse de, farklı olarak her elde sırf bir kere kullanabiliyorsunuz.

Hikaye muharriri Joe Killeen tarafından söylenene nazaran Gekko, Los Angeles’ta yaşıyormuş ve Fazla farklı bir topluluğun olduğu kenti temsil ediyormuş. dizaynında iki farklı dünyanın tesiri varmış. Bir tanesi ailesinin kültürel mirası ve Öteki de memleketi.

Dahası ise araştırmalarını, kentin Meksika asıllı Amerika topluluğunun yaşadığı şark kısmına kadar daraltmışlar. Sonrasında ise, Gekko karakterini hayata geçirmek için, Mahallî topluluk ve birinci Jenerasyon sakinler ile irtibata geçmeden Evvel Riot Mexico ile konuşmuşlar.

Şu Lahza için Gekko’nun Valorant oyununa ne Vakit geleceği meçhul, ancak 6. Kısım 2. Kısım 7 Mart 2023 Salı günü başlayacak. Bu yeni karakteri de pek Çok bekleyeceğimizi sanmıyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir