Among Us ve Destiny 2 İşbirliği Başladı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 01, 2023 Yorum Yok

Bu hafta prestijiyle Among Us ve Destiny 2 ortasındaki işbirliği başladı. Birebir vakitte yeni bir güncelleme de yayınlandı. InnerSloth tarafından verilen bilgiler ile hem işbirliği hem de yeni güncellemeye dair ayrıntılar haberimizde.

InnerSloth tarafından geliştirilmiş olan Among Us için geçmişte pek Fazla işbirliklerine imza atılmıştı. Hololive, Fortnite, Arcane ve PUBG New State birinci akla gelenler oluyor. Bu işbirlikleri kapsamında, Among Us içerikleri ve benzerlik gösteren oyun modları, bahsi geçen oyunlara getirilmişti. Artık bunların bir yenisi de Destiny 2 için geçerli olacak.

Among Us ve Destiny 2 İşbirliği Neler Getiriyor?

Şubat ayında bahsi geçen işbirliği, Lightfall genişlemesinin çıkışı ile başladı ve Destiny 2 temalı kostümler Among Us oyununa geldi. Guardian Cosmicube ismiyle bulabileceğiniz paketin içeriğinde Guardian kıyafetleri, Starhorse şapkası ve Ghost, Hive Worm ve Pouka iç oyundaki birtakım yaratıklar bulunacak.

Bu paketi 3.500 Beans karşılığında elde edebiliyorsunuz. Bean’ler fiyatsız oldukları için, bu birebir vakitte Guardian Cosmicube de fiyatsız demek oluyor. Yalnızca Among Us’ı oynayarak Bean kazanabilir ve en nihayetinde de paketi elde edebilirsiniz. Ne Mevcut ki bunun için 30 Mayıs 2023 tarihine kadar vaktiniz var.

Destiny 2 işbirliğinin haricinde, Among Us için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Yeni güncelleme ile kullanıcı arayüzü için iyileştirmeleri, elden geçirilen İlan ekranı ve evcil hayvan simgeleri iç belirli başlı arayüzler için revizyon üzere yenilikler yapılıyor.

Among Us Hakkında

Uzay gemisi ile kalkış için hazırlanan bir mürettebatın etrafında dönen Among Us’ta, mürettebatın içinde herkesi öldürme maksadında olan sahtekârlar bulunuyor. İki tarafa da verilen birçok farklı misyon olduğu için, haliyle galip gelebilmek için her iki tarafında bu vazifeleri tamamlamaları gerekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir