Fallout 76 Mutation Invasion Güncellemesi Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 01, 2023 Yorum Yok

Bethesda Softworks, yaptığı İlan ile Fallout 76 Mutation Invasion güncellemesini yayınladı. Oyuna sahip olan herkesin iştirakte bulunabileceği etkinlikler ve Daily Op iyileştirmeleri ile gelen güncellemenin ayrıntılar haberimizde.

Fallout 76 | Mutation Invasion Artık Oynanabilir, bütün Fallout 76 Oyuncuları İçin Ücretsiz

Fallout 76’nın en yeni güncellemesi Mutation Invasion herkese Aleni aktiflikleri enfekte ediyor. Mutasyonlu etkinliklerde birbirinden şiddetli vazifelerle yüzleşin ve Aka mükafatlar kazanın.

Ekibinizi toplayın ve bütün Fallout 76 oyuncularının fiyatsız olarak oynayabileceği Mutation Invasion’da sizi bekleyen zorluklara göğüs gerin. Güncelleme ayrıyeten 12. Dönem: Rip Daring and the Cryptid Hunt’ın yanı Dizi Daily Op iyileştirmelerini ve Fazla daha fazlasını beraberinde getiriyor.

Fallout 76 Mutation Invasion Güncellemesi Neler Getiriyor?

Mutasyonlu Herkese Aleni Etkinlikler

Mutasyon denilen Tuhaf evrimsel güçlendirmeler düşmanları daha da ölümcül kılar. Her saat başı bir mutasyonlu herkese Aleni Faaliyet belirir. özel bir simge bu aktifliğin mutasyonlu olduğunu gösterir ve saatin kalan mühleti boyunca Alelade herkese Aleni etkinlikler belirmeye devam eder. Mutasyonlu herkese Aleni etkinlikler şu üzere tesirleri içerir:

  • Active Camouflage: Düşmanlar taarruza uğrayana dek görünmez olur.
  • Volatile: Düşmanlar öldüklerinde patlar.
  • Reflective Skin: Düşmanlara verilen hasar size Geri yansır.

Mutasyonlar herkese Aleni aktiflikleri zorlaştırıyor ancak misyonları sağ atlatmanın mükafatları de öbür. Mutasyonlu herkese Aleni aktiflikleri tamamlayan oyuncular XP, efsanevi eşya, Treasury Note yahut birtakım Az ganimetler barındırabilen Mutated Package kazanacak. Bir Fallout 1st üyesiyle birlikte mutasyonlu herkese Aleni Faaliyet tamamlayarak Üye olsanız da olmasanız da ek mükafatlar kazanın!

Daily Op İyileştirmeleri

Daily Op galerisinde yeni bir tehdit belirdi. Uzaylılar yıldızların ötesinden gelip Daily Op’lara yerleşmiş! Yeni Daily Op yerleri Capitol Building, Garrahan Mining Headquarters ve Morgantown High School’un altını üstüne getirin. Grubunuzla günün kahramanları olabilecek misiniz?

12. Dönem Başlıyor: RIP DARING AND THE CRYPTID HUNT

Nihayet Fallout 76’da yepisyeni bir dönem başlıyor! Yakalanması en güç avın, yani Rip Daring and the Cryptid Hunt’ın peşindeki maceraperest avcıya 12. Dönem boyunca bu tehlikeli seyahatte eşlik edin. Oyunu oynadıkça S.C.O.R.E. kazanıp bununla rütbenizi arttırın ve yeni mükafatlar açın. Bu ödüllere kullanılabilir eşyalar, Nakit üniteleri ve kozmetik içerikler dahil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir