Amnesia: The Bunker, Serinin Yeni Oyunu Olacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Frictional Games, Amnesia serisinin yeni oyunu Amnesia: The Bunker duyurusunu gerçekleştirdi. 2023 yılının Mart ayında çıkması beklenen oyun, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, Xbox One ve Xbox Series için geliştiriyor. Ayrıntılar haberimizde.

Amnesia ve Penumbra serileri ve SOMA oyunu ile tanınmış olan Frictional Games, nihayet olarak Amnesia: Rebirth ile karşımıza çıkmıştı. Geliştirdiği oyunları bir oldukça Şöhret kazanmış olan stüdyo, üç yıllık ortanın akabinde yeni bir Amnesia ile karşımıza çıktı.

Amnesia: The Bunker, Oynanışta önemli Değişiklikler ile Geliyor!

Aşina olduğumuz formülde radikal bir değişime gidileceği söylenen yeni oyun, yarı Aleni dünya olarak tanımlanmış. Bu defa kendisini terk edilmiş Fransız Birinci Dünya Savaşı yeraltı sığınağında bulan Fransız bir askerin rolünde olacağız.

Bizleri Yeniden karanlık ve ürkütücü atmosferin bekleyeceğini zati biliyoruz, lakin sığınağın koridorlarını istediğimiz üzere keşfedebileceğimiz de söylenmiş. Her oynayışımızda birebir olaylar ile karşılaşmayacakmışız, fakat peşimizdeki Öbür dünyalı iz şoför bir düşmana bağlı olarak tansiyonun sık sık artacakmış. Aslında olmamasını bekleyemezdik, değil mi?

Amnesia: The Bunker oynanışı ile oyuncu seçimlerine öncelik tanınarak, burun buruna geldiğimiz tehlikeleri ve bulmacalar ve yolumuzu tıkayan şeyler iç zorlukları aşmada farklı yollara başvurmak Mümkün olacakmış.

Stüdyo tarafından verilen ayrıntılarda yanımızda bir altıpatların ve kendinden şarjlı el fenerinin de bulunacağı oyunda, anbean vereceğimiz kararların da denetimi de bizde olacakmış. Ayrıyeten hudutlu olarak bulunacak ve yönetimli bir biçimde kullanmamızın gerekeceği kaynaklar da hayatta kalmamızda Aka rol oynayacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir