Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (1 Aralık)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Amerika menşeli şirket, dijital mağazası üzerinden fiyatsız oyun dağıtımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yapılan İlan bağlamında, Epic Games’in fiyatsız oyunları geçtiğimiz saatlerde indirmeye açıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Kısa bir ortanın akabinde iki oyunlu haftalara Geri dönüş yapmıştık ve önümüzdeki yedi gün içerisinde Fort Triumph ile RPG in a Box oyunlarına Biricik kuruş ödemeden sahip olabilirsiniz. Bunun için, 8 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinde buradan kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Önümüzdeki hafta için de Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine seçilmiş.

Fort Triumph Hakkında

Fort Triumph kalıcı mevtin her Lahza gerçekleşebileceği, zorlayıcı bir fantezi Dizi tabanlı taktik oyunudur. Bu üzerinde baskı oluşturdu mu?

Esprili, parodi bir fantezi Hikaye boyunca farklı Yetenek setlerine sahip bir kahraman kümesine liderlik et. Bölünmüş ve yöntemsel olarak oluşturulan haritalarda Çeşitli hedeflere sahip vazifeler seni bekliyor; ister öykü ister skirmish modunda oyna, kendini Aka maceralara şimdiden hazırla.

RPG in a Box Hakkında

RPG in a Box ile kıssalarını ve fikirlerini oyunlara ve Öbür interaktif tecrübelere dönüştürmek Fazla kolay! Muhtaçlığın olan her şey, isimden de anlaşılacağı üzere Amade bir “kutu” içinde seni bekliyor. Eğlenceli ve yeni başlayanlara Müsait bir yaklaşımla tasarlanan ve programlama yahut modelleme bilgisi gerektirmeyen bu yazılım hayli Çeşitli özelleştirme seçenekleri ve açıklık sunuyor. Oyununu Windows, Linux ve macOS’e Müstakil bir oyun biçiminde aktarabilir, böylelikle RPG in a Box’a sahip olmayanların da oyununu oynamasını sağlayabilirsin!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir