Amazon Prime Türkiye’de Zamlandı! İşte Yeni Fiyatı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 25, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir neredeyse ‘sudan ucuz’ diyebileceğimiz Amazon Prime Türkiye’de zamlandı. Her ne kadar artış oranı bir epey yüksek olsa da, bedelinin hala sunulan hizmetlere nazaran Müsait olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıntılar haberimizde.

2020 yılının Eylül ayı prestijiyle ülkemizde de kullanıma açılan Amazon Prime için aylık 7.99 TL üzere bir fiyat ödemek gerekiyordu. Karşılığında da fiyatsız kargo ve süratli teslimat, Prime Görüntü erişimi ve aylık fiyatsız Prime Gaming oyunları ve Prime Day üzere avantajlar sunuluyor. Vaziyet bu türlü olunca da, ödediğiniz fiyatın ölçüsü gözünüzde rastgele bir ehemmiyete sahip olmuyor.

Amazon Prime Türkiye’de Fiyat Artışına Gitti

Bugün ise ülkemizde aylık Amazon Prime aboneliği zamlandı ve artık 7.99 TL yerine 39.99 TL ödemek gerekecek. Yani % 400 civarı bir artış Laf konusu ve 25 Mayıs 2023 tarihi prestijiyle yürürlüğe girecek.

Her ne kadar Oran bir epey Çok olsa da, aldığımız hizmetleri göz önünde bulunduracak olursa, şimdiki fiyatın da hala Müsait olduğunu söyleyebiliriz. bilhassa aylık verilen oyunları öbür mağazalardan almaya kalktığınızda ödeyeceğiniz Yekün parayı hesapladığımız vakit, 39.99 TL hala gözümüze düşük geliyor.

Belirlenen yeni abonelik fiyatı, birinci olarak yeni kullanıcılar için geçerli olacak. Yeni üyelik evresinde bir ay fiyatsız kullanım veriliyor. Sonraki aylarda 39.99 TL fiyat karşılığında abonelik yenileniyor. Yeni fiyatın var abonelerde ne Vakit devreye gireceği şimdi bilinmiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir