Yeni Call of Duty: Mobile Sezonu, Gizli İsyan Adıyla Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 25, 2023 Yorum Yok

Activision, Gizli İsyan ismi altında başlayacak yeni Call of Duty: Mobile sezonu için tarihi verdi. Yeni Cenk biletinin yanı sıra, yeni operatörler, yeni bir sınıf, yeni silah ve silah dizaynları ve dahası oyuncuların beğenisine sunulacak. Ayrıyeten 2023 Dünya Şampiyonası da yeni dönemi ile başlıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni Call of Duty: Mobile Dönemi Tarihi ve Detayları

Call of Duty: Mobile’ın 2023 yılı 4. Dönemi olan “Gizli İsyan”, 26 Nisan’da başlıyor. Yeni dönemle Birlikte ayrıyeten Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası 2023 turnuvası da 1.3 Milyon dolarlık Ödül ile Geri dönüyor.

2023 yılı dördüncü dönemi olan “Gizli İsyan” ile oyuncular gölgelerde gizlenen sırları ortaya çıkarmak için gayret verecek. Yeni dönemde oyuna yeni Fazla oyunculu harita olan Arsenal, yeni Aka Savaş: Çatışma oyun modu, yeni Makarov silahı ve Özel tematik etkinlikler geliyor.

26 Nisan’da Android ve iOS üzerinden erişilebilir olacak yeni dönemle Birlikte oyuncular yeni Cenk biletinin yanı Dizi Amerikan Bulldog – dahil Kızıl ve Dame – Zehirli Pençe operatörlerini, yeni Şok Dalgası BR sınıfı, OTs 9 SMG silahı, yeni silah dizaynları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar (CP) ve dönem boyunca eklenecek Fazla daha Çok içeriği kazanma fırsatı yakalayacak.

Ek olarak, dünyanın dört bir yanından en yeterli grupların yarıştığı, ESL FACEIT Group ile ortaklaşa canlı yayınlanan ve Snapdragon Pro Series’in mesken sahipliği yaptığı destansı bir 2022 döneminin akabinde; Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası 1.3 Milyon dolarlık devasa Ödül havuzuyla Geri dönüyor. bütün oyuncular, 4. dönemle Birlikte oyun destansı yeni silahlar ve operatörler de iç olmak üzere oyun içi mükafatlar kazanmak için yarışabilir ve oyunun sonraki evrelerine katılmaya hak kazanabilirler.

Her düzeyden oyuncu için hazırlanan Call of Duty: Mobile Dünya Şampiyonası 2023, şimal Amerika, Orta Doğu/Avrupa/Kuzey Afrika, Hindistan, Latin Amerika ve Japonya’da Snapdragon Pro Serisi aracılığıyla bölgesel olarak yürütülen apansızın Çok evrede gerçekleşecek. Turnuvanın birinci evresi, bu heyecan verici ve global rekabet edilen aktifliğin başlangıcında kaydolan bütün oyunculara, yeni bir profil çerçevesi, silah kaplaması ve profil kartı İkram edecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir