Yeni Titanic: Honor and Glory Demosu Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 04, 2023 Yorum Yok

Bu hafta yapılan İlan ile yeni Titanic: Honor and Glory demosu oyuncuların beğenisine sunuldu. Tarihi gemiyi keşfedeceğiniz ve tarihi hakkında bilgi alabileceğiniz oyunu çıkışından Evvel denemeyi isterseniz, bu fırsatı kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Vintage Digital Revival tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan Titanic: Honor and Glory, 2012 yılının Kasım ayında geliştirilmeye başlanmıştı. Aralık ayında ise birinci ön-bakış versiyonu çıkmıştı. Başlangıçta CryEngine 3 motoru kullanılmış olsa da, sonradan Unreal Engine 4 ve nihayet olarak da Unreal Engine 5 geçişi yapılmıştı.

Yeni Titanic: Honor and Glory Demosu Sizi Bekliyor

RMS Titanic gemisinin dijitalde teğe bir yine yaratılmış versiyonu ve Southampton kentinin de 1912 yılındaki halini göreceğimiz ve tam keşfin ve etkileşimin olacağı tarihî hikaye oyun için, 2021 yılının Aralık ayında, Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş versiyonu için Demo 401 ismiyle fiyatsız ve geniş kapsamlı bir demo yayınlanmıştı. Unreal Engine 5 motoruna geçiş sonrasında, dün de Demo 401 V2.0 olmak üzere halihazırdaki demonun yeni bir versiyonu yayınlandı.

Vintage Digital Revival tarafından söylenene nazaran, aktüel demoda geminin Derhal derhal yarısını gezebilmek Mümkün oluyor. Hariç katlara da bakabilmeye ek olarak, demoda çalışma, yaşama ve Yemek yenilen kısımlarına da yer verilmiş.

Buradan erişim sağlayabileceğiniz demo için en aşağı çift çekirdekli işlemcili, 8 GB bellekli ve belleği 4 GB olan ekran kartlı bir sisteme gereksiniminiz olacak. Önerilen ihtiyaçlarda ise dört çekirdekli işlemcili, 16 GB bellekli ve belleği 8 GB olan ekran kartlı bir sistem gerekiyor.

Söylenene nazaran, sunulan alanlara 1inci, 2nci ve 3üncü Sınıf erişim olacakmış. 1inci Sınıf için ortalama 7 GB sistem belleği ve ekran kartı belleği gerekecekmiş. Şayet ekran kartı belleği ile sistem belleği paylaşımlı ise, sistem belleği en az 12 GB olduğu sürece, belleği 4 GB olan bir ekran kartı ile 1inci Sınıf üzerinden çalıştırabilmek Mümkün olacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir