zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Yeni Super Mario Bros. Filmi Fragmanı Yayınlandı

Yeni Super Mario Bros. Filmi Fragmanı Yayınlandı

admin admin -
13 0

Önümüzdeki Yıl vizyona girecek olan yeni Muhteşem Mario Bros. sineması fragmanı yayınlandı. Birinci sinemanın yaralarını saracağına Kesin gözüyle bakılan yeni sinema için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Ayrıntılar haberimizde.

Super Mario aslında birinci Kez ak perdeye gelmiyor. 1993 yılında, başrollerinde Bob Hoskins (Mario) ve John Leguizamo’nun (Luigi) oturduğu bir sinema vizyona girmişti. genel olarak Aka felaket olarak anılması sonrasında Nintendo, bu kesimden bir müddetliğine uzaklaşmıştı. Yıllar sonrasında Sonic animasyon sinemaları ile bir Sefer daha yapılan denemenin nihayet derece Olumlu sonuçlanması, Japon şirketi bunu ayın formda bir Muhteşem Mario Bros. ile devam ettirmeye itmişti.

Yeni Muhteşem Mario Bros. Sineması Fragmanı Şahane Görünüyor

Ekim ayında yayınlanan birinci tanıtım fragmanı oldukça ses getirmiş olsa da, seslendirmeye ait Olumsuz Geri dönüşler görmüştük. Bunun sebebi ise oyun serisinde hem Mario hem de Luigi karakterlerine ses veren Charles Marinet’in takıma alınmamış olması. Yakın bir Vakit Evvel ise yeni fragman ortaya çıktı. Her ne kadar emsal tenkitler devam ediyor olsa da, genel olarak bir memnuniyet yakalanmış olduğu görülüyor.

7 Nisan 2023 tarihinde izleyiciler ile buluşacak ve görüntü oyun serisine dayandırılacak olan sinemada, başrolde Chris Pratt (Mario) ve Charlie Day (Luigi) bulunuyor. Yayınlanan yeni fragmanda ise, kısımlardan haritaya, düşmanlara ve platform dinamiklerine kadar seriden aşina olduğumuz pek Fazla şeyi görebilmek Mümkün oluyor. Bizleri epey eğlenceli bir uyarlamanın beklediğine Kuşku yok.

Super Mario Bros. sinemasında ayrıyeten Prenses Peach rolünde Anya Taylor-Joy, Bowser rolünde Jack Black ve Donkey Kong rolünde de Seth Rogen olacak.

Temmuz ayı içerisinde yapılan İlan ile Nintendo, animasyon şirketi Dynamo Pictures’i satın almıştı. Bu da, Japon şirketin sıra ve sinema bölümüne uygundan güzele girmek için düğmeye bastığının kuvvetli bir işareti olmuştu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir