Victoria 3 İstatistikleri, Paradox Interactive’i Memnun Etmiş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

PC için Paradox Interactive tarafından hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan Victoria 3, geçtiğimiz ayın sonlarına gerçek oyuncular ile buluşmuştu. Aka strateji oyunu çeşidinin Değerli temsilcisinin yeni üyesi için, çıkışının üzerinden geçen bir aya ait istatistikler yayınlandı. Görünüşe nazaran, Victoria 3 istatistikleri beklentileri aşmış.

Haberimizin içeriğinde de bulunan ayrıntılara inildiğinde, oyuncuların ilgisinin bir epey Aka olduğunu görebiliyoruz. Yekün oynanış vakti, kurulan ülkeler, araştırılan teknolojiler ve kıtalar ortası demiryolları iç pek Fazla sayıya ait nihayet durumun yansıtıldığı açıklamalar şöyle;

Victoria 3 İstatistikleri ile Göz Dolduruyor

Paradox Interactive’in Aka zevk toplayan strateji-simülasyon oyunu Victoria 3, piyasaya çıktığı 25 Ekim’den bu yana 500.000 adet satarak Paradox tarihindeki en başarılı çıkışlardan birine sahip oldu. Oyunda tıpkı vakitte bir Fazla kapsamlı güncelleme gerçekleşecek ve bu güncellemeler oyuna daha Çok tarihi tecrübe, daha Çok diplomatik seçenek ve daha güzel askeri planlama ekleyecek.

The Game Awards etkinliğinde “En Yeterli Sim/Strateji” oyununa Namzet gösterilen Victoria 3, süratli teknolojik yeniliklerin, toplumsal dönüşümün ve politik ihtilalin yaşandığı 1836 ile 1936 yılları ortasındaki dünyanın sandbox bir simülasyonudur. bütün dünya nüfusunun ve kaynaklarının ayrıntılı tasviri Varlıklı bir alternatif tarih kaynağı sunuyor ve bu tarihler artık yüzbinlerce oyuncu tarafından yazılıyor. The Game Awards etkinliğinde Victoria 3’ü desteklemek isteyen oyuncular bu linkten oy kullanabilirler.

Victoria 3 geliştirme takımı kısa bir müddet evvel, var oyuncu bilgilerinde Fazla talep gören birtakım değişiklikler ve Diplomatik Oyunlarda potansiyel müttefikleri etkilemenin yeni yolları da iç olmak üzere oyun iyileştirmeleri ve güncellemeleri için yol haritasını yayınladı.

Paradox Development Studio’nun Victoria 3 Oyun Yöneticisi Martin Anward, “Victoria 3’ün bu Yıl gerçekleşecek olan The Game Awards’ta Namzet gösterildiğini görmek mesleğimizi belirleyen bir Lahza ve bu başarıyı oyuncularımızla paylaşmaktan daha Mesut olamazdık,” diyerek niyetlerini belirtiyor ve ekliyor, “Oyuncularımız bütün bu olanları Mümkün kıldı ve bu yalnızca başlangıç. Victoria 3’ü desteklemeye kararlıyız ve oyuna daha Çok içerik eklemeye devam edeceğiz.”

Geçtiğimiz ay boyunca Victoria 3 oyuncuları dünyalarını birçok farklı biçimde ortaya koydular. Neler yaptılar?

  • 500.000 kopya satıldı ve Yekün 14.623.631 saat oynandı. (Bu 1669 yıllık oyun mühletine eşit.)
  • 187 milyon teknoloji araştırıldı.
  • 380.335 Defa yeni ülkeler oluşturuldu.
  • 126.263 Süveyş Kanalı inşa edildi.
  • 39.982 Eyfel Kulesi inşa edildi.
  • Almanya 98.082 Defa birleştirildi.
  • Trans-Sibirya Demiryolu 18.471 Kez inşa edildi.
  • Trans-Continental Demiryolu 45.614 Kez inşa edildi.
  • Prusya haritada 83 Kez sarıya döndü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir