Yeni Series 9 Xbox Kolu Tanıtıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 05, 2023 Yorum Yok

Amerika menşeli şirket, yaptığı İlan ile yeni Series 9 Xbox kolu tanıtımını yaptı. Farkı ise Geri dönüştürülebilir kesimler ile üretilmiş olması. Ayrıntılar haberimizde.

Microsoft, satışa sunduğu her yeni konsolu için farklı Denetim kolu seçenekleri sunuyor. Bunların Aka bir kısmı düz renkli olur iken, ortada yeni birinci parti oyununun çıkışı öncesinde Özel olarak üretilmiş temalıları da görüyoruz. Artık ise karşımızda, hayli farklı bir Eser var.

Yeni Series 9 Xbox Kolu Geliyor

Xbox Wireless Controller – Remix Special Edition ismi altında tanıtılan yeni Denetim kolu, dışarıdan bakıldığında iki farklı yeşil renk tonuna sahip Öbür bir düz renkli kol olarak görülebilir. Lakin temel Hadise üretiminde yatıyor. O denli ki, Microsoft tarafından verilen bilgiye nazaran, karşımızda Geri dönüştürülebilir kesimler ile üretilmiş bir kol var.

Ekip, Denetim kolunun üretiminde eski Xbox One Denetim kollarının üretiminden arta kalan modüllerin yanı Dizi otomobillerden alınmış far kapakları, damacanalar ve diskler üzere Geri dönüştürülebilir modüller kullandıklarını söylüyorlar. Vaziyet bu türlü olunca, bu kesimlerden kaynaklanan farklı izlerin ve dokuların bulunduğu farklı bir görünümü olmuş.

Son olarak, Xbox Wireless Controller – Remix Special Edition kutusundan tekrar şarj edilebilir batarya paketi ve USB-C kablosu ile geliyor. Bu türlü olunca da fiyat etiketi 84.99 dolar olarak belirlenmiş. Bakalım bu Eser ülkemize istikbal mi, gelecekse de ne kadara satılacak? Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir