Yeni Nesil Dell OptiPlex Bilgilsayarlar Geliyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 05, 2023 Yorum Yok

Merkezi Round Rock (Texas) kentinde bulunan teknoloji markası Dell, yenilikte otuzuncu yılını kutlar iken, yaptığı İlan ile yeni nesil Dell OptiPlex bilgisayarlarının tanıtımını yaptı. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni jenerasyon Dell OptiPlex Serisi Neler Sunuyor?

OptiPlex, 30 yılın akabinde kurumsal masaüstü bilgisayarlarının sağlam ismi olmaya devam ediyor. Masaüstü tecrübesini geliştirmeye ve kolaylaştırmaya odaklanan Dell Technologies, bu Yıl bu tecrübesi dönüştürmek için müşterilerinin Geri bildirimlerini alarak eserlerinin satın alınmasını ve yönetilmesini her zamankinden daha kolay hâle getirdi. Dell Technologies’in yeni OptiPlex serisi, karmaşıklığı azaltırken yeni bir yerleşik performans sunuyor.

Intel 13. jenerasyon işlemcilere sahip OptiPlex form faktörleri artık seri yahut model numaralarına nazaran ayrılmıyor. Yani kullanıcılar, artık 3, 5 yahut 7 serilerini görmeyecek; yalnızca Biricik bir OptiPlex modeliyle karşılaşacak. İki adımlı Yalın bir süreçle kullanıcılar Evvel gerçek form faktörünü, akabinde da Amel için gerçek özellikleri seçebilecek.

Tek BIOS ile kolay yönetim

All-in-one aygıtlar için Biricik bir BIOS ve öteki kule tipi aygıtlar için Biricik bir BIOS sunarak idaresi kolaylaştıran Dell Technologies, BT profesyonellerinin vakitten tasarruf etmelerini sağlıyor. Dell, anne bilgisayar dışı BIOS doğrulaması ve BT profesyonellerinin gelecekteki potansiyel tehditleri belirlemesine Yardımcı olmak için atak göstergeleri sayesinde üst seviye bir Emniyet de sunuyor. SafeID, gelişmiş kimlik doğrulama bilgilerini Özel bir Emniyet çipinde inançlı bir halde depolayarak ve işleyerek kimlik doğrulama bütünlüğü sağlıyor. Birebir vakitte Temel bileşenlerin sipariş edildiği ve üretildiği biçimiyle gönderilmesini sağlayarak inançlı bir tedarik zinciri oluşturan inançlı bileşen doğrulamasıyla, müşterilerin sipariş verdikleri andan itibaren gönül rahatlığı içinde olmasına İmkan veriyor.

Çevreye etkiyi azaltan inovasyon

OptiPlex, uzun müddet destekli olacak halde üretilmiş, kalitesi test edilmiş, sürdürülebilir bileşenlerle tasarlanmış sağlam Eser tecrübelerine yatırım yapmaya devam ediyor. Bu Yıl Dell Technologies, OptiPlex masaüstü bilgisayarları yüzde 59,6’ya varan oranda Geri dönüştürülmüş plastiklerden üretti. Ayrıyeten, muhakkak Dell OptiPlex masaüstü bilgisayarların kasası en az yüzde 10 Geri dönüştürülmüş çelikten üretildi. Bu sayede şirket, sırf profesyonel hayatı güzelleştirmekle kalmıyor, birebir vakitte kullanıcılarının ayak izini de azaltıyor. Yeni tasarlanan 24” All-in-One; çağdaş, şık bir dizaynda sınıfının en güzeli performans, ses ve imgesini sunuyor. Intel® Core i9 işlemci, 64GB DDR5 hafıza ve Express Sign-in ve zımnilik özellikli Geri çekilebilir FHD yahut 5MP IR kameraya sahip. Bu yeni teknoloji, kullanıcıların her zamankinden daha inançlı bir biçimde etkileşim içinde olmalarını, en güzel halde manzara ve ses vermelerini sağlıyor. Yeni ergonomik stant seçenekleri ve düşük mavi Fer sertifikalı dokunmatik ve dokunmatik olmayan panellerse gün uzunluğu kullanım rahatlığı sağlıyor.

Tek kabloyla verimli çalışma alanı

Yeni OptiPlex Micro, ultra kompakt bir boyutta azamî üretkenlik sunuyor. Intel Core i9 işlemci ve 64GB DDR5 belleğe sahip. Bu yılki en Değerli yeniliklerinden bir başkasıysa OptiPlex Micro (35W) konfigürasyonunda Biricik kablolu Type-C Sıkıntı dağıtım tahlili. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, Type-C kablosunu USB-C temasına sahip Dell monitöründen Micro aygıtlarına (35W) bağlayarak Biricik bir kabloyla anında güç, manzara ve bilgi elde edebiliyor.

Dell Technologies, Micro’dan daha geniş performans seçeneklerine yahut ilişki noktalarına gereksinim duyan, lakin Tekrar de Meydan odaklı bir tasarım isteyenler içinse Ufak Form Faktörünü, Intel Core i9’a kadar işlemciler ve 128 GB DDR5 bellekle yenilemiş durumda. nihayet olarak en üst seviyede performans ve genişletme seçeneklerine muhtaçlık duyanlar için de yüksek teknoloji NVIDIA® grafik kartlarını çalıştıran i9 125W’a kadar işlemcilere ve 128 GB’a kadar DDR5 belleğe sahip yeni OptiPlex Tower tasarlandı.

Yeni portföy gücünü Intel vPro yeteneklerinden alıyor

Dell Technologies, Intel vPro platformunun yeteneklerini yeni portföyünde kullanıyor. Intel vPro Essentials ve Intel vPro Enterprise, yeni Yönetim yetenekleri ve donanımla geliştirilmiş güvenliğin yanı Dizi daha düşük güç tüketimi için yeni bekleme modu sunuyor. Yeni seri ayrıyeten Yapay zekâ takviyeli şahsileştirilmiş üretkenlik için Dell Optimizer ile daha akıllı hâle geliyor. Yeni OptiPlex ailesi, sınıfının en uygunu tecrübelerle entegre Eser tahlilleri olarak tasarlanan ve test edilen, dünya çapında bir numaralı ekranlar ve Amel için en güzel aksesuarların yanı Dizi Özel ayak ve stantlar da dâhil olmak üzere daha üstün hibrit çalışma tecrübesi sunuyor.

Dell’in yeni eserlerinden kimileri, optimum konferans tecrübeleri için yeni Dell klavye ve mouse ile eşleşerek, meselesiz çift ekran suramı için Dell ekranlarına uyumlu olacak halde tasarlanmış all-in-one stant seçeneklerine de sahip. Daha Çok üretkenlik ve Emniyet için Windows Hello fonksiyonlarını tam olarak etkinleştiren Dell konferans ekranları ve Dell kameralarsa hâlihazırda sunuluyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir