Yeni Sea of Thieves Dönemi Ayrıntılandırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Rare tarafından geliştirilmiş ve Xbox Game Studios (eski ismiyle Microsoft Studios) tarafından yayınlanmış olan Sea of Thieves, 2018 yılında PC ve Xbox One için satışa sunulmuştu. 2020 yılı içerisinde Steam mağazasına da gelen oyun, geliştirilmiş versiyonu ile Xbox Series platformlarında da uzunluk göstermeye başlamıştı. Bugün yapılan açıklama ile yeni Sea of Thieves sezonu da ayrıntılandırıldı.

Bu yılın Haziran ayı içerisinde otuz milyon oyuncu barajı geçen Sea of Thieves’de, bir korsan rolüne bürünüyor, gemimiz ile açık dünyasında gezebiliyor ve farklı ticaret şirketlerinden seferler tamamlayabiliyoruz. Maceraları sırasında birbirleri ile daima karşılaşan oyuncular, kimi vakit birlik oluşturabiliyor iken kimi vakit da birbirlerine karşı savaşabiliyorlar.

Hatırlayacağınız üzere, 2020 yılının Aralık yapılan duyuru ile aylık güncelleme yayınlamaktan vazgeçilmiş ve her birinin üç ay süreceği söylenen dönem sistemine geçiş yapılmıştı. Bu yılın Sea of Thieves için şimdiye kadar olan en büyük yıl olacağını söyleyen Rare, yedinci dönem içeriklerini de ayrıntılandırdı.

Yeni Sea of Thieves Dönemi İçerikleri Ortaya Çıktı

4 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak olan yedinci dönem ile artık kendi geminizin kaptanı olabileceksiniz. Bu sayede, unvanınız ile açacağınız ve istediğiniz yerden erişebileceğiniz yeni misyonlar kelam konusu olacak. Tamamı da istediğiniz temsilci ile gelecek. Öbür bir deyişle, sevdiğiniz temsilci misyonlarını yapabileceksiniz.

Oyunun girişinde, fiyatları 250.000 ile 500.000 ortasında değişen satın alınabilir gemilerin olduğu bir ekran sizi karşılayacak. Yapacağınız satın alım sonrasında, geminize bir isim vermeniz gerekecek. Buradaki kararınızı güzel vermeniz lazım. Zira, bir değişim yapmak istediğinizde sizden fiyat talep edilecek.

Gemi Dekorasyonu menüsünden, masalar, kaplamalar, yataklar ve çok daha fazla seçenek ile özelleştirme yapabiliyorsunuz. Sonradan yapacağınız değişiklikler ise dönemler ortasında kaydedilecek. Bunlara geminizin alacağı hasar da dahil. Şayet bu durumdan mutlu olmazsanız, Tersane’ye gidip de tamir ettirebiliyorsunuz.

Yeni dönemdeki bir öteki kıymetli özellik ise Basamak olacak. Buradan, yapılan tamiratlar, kazanılan altınlar ve çok daha fazlasını takip edebilmeniz mümkün olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir