Mortal Kombat Legends: Snow Blind Ortaya Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Bir listelemeye nazaran, Mortal Kombat Legends: Snow Blind ismiyle yeni bir animasyon sineması geliştirilme basamağında. Muhtemelen EVO 2022 sırasında duyurulacak olan sinema ile ilgili birinci ayrıntılar da haberimizde.

Oyun dünyasında değerli bir yer edinen Mortal Kombat serisi için geçmişte birden fazla sinema uyarlaması görmüştük. 1995 ve 1997 yıllarındaki iki sinemanın akabinde, geçtiğimiz yıl içerisinde külliyen yeni bir sinema daha vizyona girmişti.

Ancak bildiğiniz üzere, beyaz perde uyarlamalarının yanı sıra, ünlü dövüş oyunu animasyon serisi ile de yoluna devam ediyor. Güney Kore menşeli stüdyo Mir ile yapılan işbirliği ile Warner Bros. Animation tarafından üretilen ve Scorpion karakterinin başrolde olduğu Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge 2020 ve Liu Kang’in sahneye çıktığı devam niteliğindeki Battle of the Realms ise 2021 yılında yayınlanmıştı.

Mortal Kombat Legends: Snow Blind Geliyor

Görünüşe nazaran Warner Bros. Animation, Ed Boon’un Yaratıcı Danışman konumunda bulunduğu seriyi üçüncü bir animasyon sinema ile devam ettirecek. En azından Amazon Almanya listelemesi buna işaret ediyor.

tabmok99 isimli Twitter kullanıcısı tarafından fark edilen bir ayrıntıya nazaran, Amazon Almanya listelemesinde Mortal Kombat Legends: Snow Blind’a yer vermiş. Kapağında Sub-Zero ve Kenshi karakterlerinin olduğu üçüncü sinemanın 27 Ekim 2022 tarihinde yayınlanacağı belirtilmiş.

Hikaye ile ilgili olarak verilen ayrıntılarda ise, kör kılıç ustası Kenshi’ye odaklanılacağı söylenmiş. Sub-Zero ise daha yaşlı ve akıl hocası üzere bir rolde bulunacakmış. Aslında geçtiğimiz yıl içerisinde ortaya çıkan bir argüman da buna işaret etmişti.

Öte yandan, yeni sinemanın bu vakitte listelemeye dahil edilmiş olması da 5 Ağustos 2022 tarihinde başlayacak olan EVO 2022 sırasında duyurulabileceğini düşündürtmüyor değil. 27 Ekim 2022 tarihinde kutulu olarak çıkışının akabinde, çok kısa bir müddet içerisinde dijital olarak da izleyiciler ile buluşması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir