Yeni Pokemon GO Topluluk Aktifliği İstanbul ile Dönüyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere Pokemon GO, Mart ayı içerisinde ülkemiz pazarına da giriş yapmıştı. Girişi süratli yapan oyun, sırasıyla İstanbul, İzmir ve Ankara kentlerinde üç başka topluluk aktifliği gerçekleştirmişti. Yapılan yeni duyuru ile yeni Pokemon GO topluluk aktifliği İstanbul şehrinde gerçekleşecek. Mevzuya ait ayrıntılar haberimizde.

Dünya genelinde büyük bir popülaritesi olan oyunun ülkemiz pazarına girişi sonrasındaki dördüncü aktifliği,  dolaylarında düzenlenecek. Hiddetli Pokemon Deino’un ortaya çıkacağı aktiflik, önümüzdeki hafta sonunda düzenlenecek ve toplamda üç saat kadar sürecek. Verilen ayrıntılar şöyle;

Yeni Pokemon GO Topluluk Aktifliği Tekrar İstanbul’da!

Mart 2022 prestijiyle Türkçe lisan dayanağına kavuşan dünyaca ünlü taşınabilir oyun Pokemon GO’nun, Topluluk Günü aktifliği bu defa İstanbul’da gerçekleşecek. Tüm Eğitmenlerin davetli olduğu Topluluk Günü buluşması, 25 Haziran tarihinde, 11.00 – 14.00 saatleri ortasında Kalamış Atatürk Parkı’nda yüz yüze olarak düzenlenecek. İstanbul’da gerçekleşecek aktifliğin yanı sıra İzmir – Kültürpark, Ankara – Gençlik Parkı, Antalya – Karaalioğlu Parkı ve Bursa – Üç Fidan Parkı olmak üzere ülke genelinde toplamda 8 farklı alanda kutlayacağımız Topluluk Günü’ne Eğitmenler kendi kentlerinden de sanal olarak katılma bahtı da yakalayabilecekler. Aktiflik hakkında ayrıntılara, Pokemon GO’nun internet sitesi üzerinden Topluluk Günü Haritası sekmesi altında ulaşılabilir.

Üç saat sürecek Topluluk Günü etkinliğinde Hiddetli Pokemon Deino parklarda daha sık uzunluk gösterecek, şanslı Eğitmenler ise Parlak Deino ile karşılaşacak! Ayrıyeten, Eğitmenler aktifliğin başlaması prestijiyle 5 saat mühletince, Deino’nun Evrimleşmiş hali Zweilous’u evrimleştirerek Yabanî Savurma Güçlü Saldırısı’nı bilen Hydreigon’u elde etme bahtına da sahip olacak.

Topluluk Günü için tasarlanan heyecan verici sürprizler de aktiflik boyunca Eğitmenler için etkin olacak. Pokemon yakalama karşılığında 2× Şeker kazanma talihi, %50 daha az Yıldız Tozu gerektiren Özel Takas fırsatları ve Topluluk Günü için özel olarak etkinleştirilecek Yem Modülleri bonusları bu sürprizlerden yalnızca birkaçı.

Topluluk Günü aktifliğine katılmak için, Eğitmenlerin kayıt yaptırması gerekmiyor. Eğitmenleri, aktiflik hakkında ayrıntıları kaçırmamak ve aktiflik haritasına göz atmaları için Haziran 2022 Topluluk Günü adresine ve Pokemon GO Türkiye resmî toplumsal medya hesaplarını takip etmeye davet ediyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir