Call of Duty: Mobile 6. Dönem Yakında Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Sezonluk olarak yeni içerikler ile genişlemeye devam eden Call of Duty: Mobile 6. sezon duyurusu bu hafta prestijiyle gerçekleştirildi. Oyunculara sunulacak olan yeni içeriklere ait tüm ayrıntılar ise haberimizde.

Call of Duty: Mobile 6. Dönem Geliyor

Mobil oyunun İt Dalağı ismi altındaki yeni dönemi önümüzdeki hafta prestijiyle başlayacak. Call of Duty internet sayfası üzerinden paylaşılan ayrıntılara nazaran, yeni Battle Royale hava savaşları, yeni hava ve kara savaşları, yeni bir harita ve yeni bir temalı aktiflik oyuncuların beğenisine sunulacak. Yapılan açıklamaların tamamı şöyle;

Call of Duty: Mobile, 2022 yılının 6. Dönemi “İt Dalaşı” ile tüm oyuncuları uçuşa çağırıyor. 29 Haziran’da gelecek olan yeni dönemle birlikte oyuna savaş uçakları dahil oluyor.

Yeni dönemde oyuncular, 50 kademelik yeni savaş biletiyle birlikte “Sophia-Gölge ve Wraith-Düzen Bozan” operatör özel görünümleri, KSP 45 silahı, yeni silah şablonları, COD puanları, profil kartları, tılsımlar ve daha birçok özel içeriğe de erişme talihi yakalayacaklar.

29 Haziran’da Android ve iOS üzerinden indirilebilir olacak yeni dönemle birlikte oyuna gelecek yeni içerikler şu formda;

Yeni Battle Royale Hava Savaşları- Battle Royale oyuncuları birinci sefer “Çakal” savaş uçaklarıyla göklere çıkıp başka pilotlarla birlikte savaş hünerlerini gösterebilecekler. Füzeler ve özel kalibreli silahlarla donatılmış bu uçaklar aksiyon dolu savaşlara sahne olacaklar.

Yeni Kara ve Hava Savaşı- Yeni jetler, Battle Royale modunda oyuncuların savaşması için tek yol olmayacak. Haritanın etrafına yerleştirilmiş yeni uçaksavar silahları, gökyüzündeki düşman pilotlara karşı karadan dayanak sağlayacak ve kadro arkadaşı pilotları savunmaya yardım edecekler.

Yeni Harita: Favela: Rio De Janeiro’nun kenar mahallelerinde geçen Favela haritası, oyuncuları dar ve labirente benzeri karışık bir alanda sıcak çatışmalara davet ediyor. Çok katmanlı bir harita olarak, keskin nişancılık için yüksek binalar, yakın muharebeler için orta sokaklar ve karşılıklı çatışmalar için geniş ve açık bir futbol alanı içeren harita, yeni dönemle birlikte oynanabilir olacak.

Yeni Temalı Aktiflik: “ÇAKAL: Tam Gaz” – Bu aktiflikte oyuncular Alias’a Çakal savaş uçağı için yakıt sağlayarak ve azamî sürate ulaşması için yükseltmeler yaparak yardım etmeye çalışacaklar. Oyuncular yükseltme jetonları almak için günlük vazifeleri tamamlayacak ve yakıt almak için Battle Royale ya da çok oyunculu maçları oynayacaklar.

Oyunun yeni dönemiyle birlikte oyun içi geliştirmeler, çeşitli şanslı çekilişler, özel içerik paketleri, dönemlik misyonlar, oyun içi mağaza öğeleri ve çeşitli başka güncellemeler de oyuncuları bekliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir