Yeni Pokemon Animasyon Dizisi Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Satoshi Tajiri tarafından 1996 yılında yaratılan ve Nintendo, Game Freak ve Creatures tarafından kurulmuş olan The Pokemon Company tarafından yönetilen markanın şu devirde pek Fazla anime ve sinema serisi, mangası ve oyunu bulunuyor. Hatırlayacağınız üzere Ash Ketchum, yıllar süren seyahatin akabinde, yakın bir Vakit Evvel Son şampiyonluğa ulaşmıştı. Artık de bu ikilinin Özel kısımlarına ek olarak yeni Pokemon animasyon dizisi geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni Pokemon Animasyon Dizisi Hazırlanıyor

Pokemon, aksiyon dolu maceralara atılırken, serinin Japonca versiyonunda bulunan Liko ve Roy isimli kahramanlar da iç olmak üzere daha Evvel hiç görülmemiş bir hikaye ve karakterlerden oluşan yeni animasyon dizisini hayranlarıyla buluşturuyor.

2023 ve sonrasında yayınlanacak olan bu seri, Paldea’nın birinci ortağı olan Pokemon Srigatito’yu, Pokémon Scarlet’ı, Pokemon Violet görüntü oyunlarından Fuecoco ve Quaxly’i ve parlak formdaki Efsanevi Pokemon Rayquaza’yı içeriyor. Heyecan verici eğitmen savaşlarından eğlenceli Pokemon müsabakalarına kadar Pokémon dünyasının bütün gizemlerini çözmenize Fazla az kaldı!

Yayınlanacak olan yeni animasyon dizisi, Ash Ketchum ve Pikachu’nun Pokemon Dünya Taç Giyme serisinde Masters Eight Turnuvası’nı kazanmasını içeren animasyonu Pokemon’un nihayet Yolcukları (Pokemon Ultimate Journeys) dizisinin var döneminin akabinde başlayacak. Ash’in Pokemon Dünya Şampiyonu olarak tarihe ismini yazdırdığı bu seriyi hatırlamak isteyenler için ise Özel kısımlardan oluşan bir koleksiyon bulunacak.

Bu Özel kısımlardan oluşacak koleksiyon, Misty ve Brock da iç olmak üzere Pokemon severlerin en sevdiği karakterleri içeriyor. Bununla Bir arada dünyanın en kuvvetli eğitmeni olan Ash ve Pikachu’yu gelecekte neler beklediğine de Şahit olmanızı sağlıyor. özel kısımlarda Ash, sadece Aka muvaffakiyetini kutlamakla kalmıyor, birebir vakitte bu yolcukta onu yalnız bırakmayan bütün hayranlarına da teşekkür ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir