zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Bulmaca Oyunları
 4. »
 5. Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 12 – 18 Aralık

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 12 – 18 Aralık

admin admin -
20 0

Haftalık olarak sizlerle paylaştığımız, SteamDB sayfasına yansıyan datalar ile ortaya çıkan Steam’de geçen haftanın en Fazla satanları listesinin bir yenisi daha muhakkak oldu. Yeni çıkan oyunlardan High on Life, Game Pass servisinde olmasına Karşın Valve mağazasında Önemli bir satış sayısına ulaşmış durumda. Ayrıntılar haberimizde.

Steam’de Geçen Haftanın En çok Satanları Belirli Oldu

 1. Steam Deck
 2. High On Life
 3. Call of Duty: Çağdaş Warfare II
 4. EA SPORTS FIFA 23
 5. Dwarf Fortress
 6. God of War
 7. Red Dead Redemption 2
 8. Valve Index VR Kit
 9. CRISIS CORE – FINAL FANTASY VII – REUNION
 10. Call of Duty: Çağdaş Warfare II – Vault Edition

12 – 18 Aralık 2022 tarihleri ortasını kapsayan yeni listede, tepede bir Sefer daha değişiklik yaşanmamış iken ikinci sırada yine farklı bir İsim var: High on Life. Rick and Morty yaratıcısı Justin Roiland tarafından yaratılmış, Squanch Games tarafından da hem geliştirilmiş hem de yayınlanmış olan birinci şahıs perspektifinden oynanan oyun, 12 Aralık 2022 Pazartesi günü PC (Steam), Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. Birinci günden Game Pass servisine de eklenmiş olan High on Life, en Fazla satanlar listesine ikinci Alelade ismini yazdırdı.

Önceki haftalarda olduğu üzere üçüncülükte Yeniden Call of Duty: Çağdaş Warfare II bizi karşılıyor iken, bir evvelki haftanın yedinci sırasındaki FIFA 23 de üç basamak yükselip dördüncülüğe çıkmış. Beşinci sırada, bir evvelki haftanın ikincisi olan Dwarf Fortress var.

İlk onun altıncı sırasında, bir Sefer daha Geri dönüş yapan God of War bizi karşılıyor. Gerisinden da bir evvelki haftanın sekizinci ve dokuzuncu sıralarında yer Meydan Red Dead Redemption 2 ile Valve Index VR Kit paketi, şimdiki olarak yedinci ve sekizinci sıraya çıkmışlar.

Listenin nihayet iki sırasında ise CRISIS CORE – FINAL FANTASY VII – REUNION ve Call of Duty: Çağdaş Warfare II – Vault Edition yer alıyorlar.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir