Yeni Indiana Jones Filmi Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 07, 2023 Yorum Yok

Star Wars Celebrations aktifliği sırasında, 30 Haziran 2023 tarihinde vizyona girmesi beklenen Indiana Jones ve Baht Kadranı için yeni bir fragman yayınlandı. Sinemanın oyuncuları Phoebe Waller-Bridge ve Mads Mikkelsen ile direktör koltuğunda oturan James Mangold’un iştiraki ile gerçekleştirilen gösterim, Aka heyecan yarattı.

Londra’da düzenlenen ‘Star Wars Celebrations’ etkinliğinde Aka bir sürpriz yaşandı. ‘Indiana Jones ve Mukadderat Kadranı’ sinemasının yıldızları, direktörü ve üretimcileri, serinin hayranlarını yesyeni fragmanı ve resmi afişi paylaşarak şaşırttı. Oyuncular Phoebe Waller-Bridge ve Mads Mikkelsen ile direktör / senarist James Mangold ve üretimci Kathleen Kennedy’nin katıldığı aktiflikte, Harrison Ford da ilettiği ileti ile heyecanla beklenen serinin nihayet sinemasına dair yeni ayrıntıları paylaştı.

Efsanevi oyuncu Ford’un nihayet Indiana Jones macerası olacak sinema, 18 Mayıs’ta Cannes Sinema Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştirecek ve 30 Haziran’da ise sinemalarda gösterime girecek.

Lucasfilm imzalı ‘Indiana Jones ve Mukadderat Kadranı’nda Harrison Ford efsanevi kahraman arkeolog olarak soluksuz bir serüvene atılacak. Sinemada Ford’a Phoebe Waller-Bridge, Antonio Banderas, John Rhys-Davies, Toby Jones, Boyd Holbrook, Ethann Isidore ve Mads Mikkelsen eşlik ediyor. Direktör koltuğunda ise James Mangold oturuyor.

Yeni Indiana Jones Sineması Fragmanı

Hem Türkçe altyazılı hem de Türkçe dublajlı olarak yayınlanmış olan fragmanlara aşağıdan göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Türkçe Altyazılı

Türkçe Dublajlı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir