The Last of Us Part 1 PC İçin 14.2 GB’lık Güncelleme

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 07, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan nihayet güncellemenin akabinde The Last of Us Part 1 PC versiyonu için Aka boyutlu bir güncelleme daha yayınlandı. Bu kere, oyunun geneli için Fazla daha Çok kusur çözümlemesi ve iyileştirmeler Laf konusu. Bakalım bu güncelleme ile yaralar Aka ölçüde sarılabilecek mi? Geri bildirimlerini yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

The Last of Us Part 1 oyununun PC versiyonu, bildiğiniz üzere facia bir çıkış ile gündeme oturmuştu. Oyuncuları zahmetten çıkartan teknik meseleler için harekete geçen Iron Galaxy ile Naughty Dog, belli aralıklar ile 1.0.1.5, 1.0.1.6 ve 1.0.1.7 versiyonlu küçük çaplı güncellemeler yayınlanmıştı, fakat boyutları dolayısı ile Aka tesir yaratmamıştı elbette.

Son yayınlanın akabinde, Cuma günü yani bugün daha Aka bir güncellemenin yayınlanacağının haberi verilmişti. İşte o Vakit geldi ve 1.0.2.0 versiyonu, 14.2 GB boyutundaki Aka The Last of Us Part 1 güncellemesi yayınlandı.

Yeni The Last of Us Part 1 PC Güncellemesinden Detaylar

Buradan ayrıntılı olarak göz atabileceğiniz güncelleme notlarının Aka birçoğunluğu yanılgı çözümlemeleri ile dolu. örneğin 1.0.1.6 sonrasında, oyunu birinci Kez başlatırken gölge yüklemeleri sırasında yaşanan çökme sorunu yahut rastgele yaşanan çökme sorunu gideriliyor.

Bunların dışında, DualSense ve Xbox One Denetim kollarının karşılık vermemesi, Meydan Derinliği ayarının sertliğinin Sunum Ölçeği ayarına bağlı olarak değiştiği, Ortamlar Dokusu Kalitesi ayarının VRAM kullanımını yanlışsız görüntülememesi, kimi yapıtların ve silahların Görüntü kaplamalarının düzgün formda sunulmaması, kamera istikametinin Duraklatma menüsünden çıktıktan sonra imleç konumuna eğrilmesi, Hariç Mahalleler kısmındaki geometride yaşanan açıklık, Banliyö kısmındaki yüklenemeyen animasyonlar, Left Behind içeriğinde kıssaya bağlı elementlerin Ara sahnede düşük kalitede görünmesi, erişilebilirlik, İngilizce, Macarca, Korece, Amerika’da konuşulan İspanyolca, Tayca, İsveççe yerelleştirme, AMD RX 5700 ve RX 6600 serisi ekran kartı işlemcilerindeki yanlış varsayılan grafik ayarları, Steam Deck versiyonunda PSO Caching’in % 50 düzeyinde donması, Sinematikler menüsündeyken DualSense kolunu bağlamanın oyuncuyu oynanış sekansına atması ve Epic Games Store versiyonunda gökyüzünün Siyah görünmesi iç pek Fazla Problem çözümleniyor.

Çözümlenen yanılgılara ek olarak, grafik ayarları kısmında VRAM kullanımının yanlışsız görüntülenmesi, işlemci kullanımının azaltılması için kaplama eş akışının güncellenmesi, oynanış kademesi yükleme müddetlerinin kısalması için faal yüklemenin arttırılması, Left Behind içeriğinde Cadılar Bayramı mağazasının ayrıntı düzeyinin güzelleştirilmesi, Steam Deck versiyonunda kullanıcı arayüzü ve silah ve sıhhat HUD elementlerinin ayarlanması üzere durumlar Laf konusu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir