Yeni Forza Horizon 5 Genişlemesi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 23, 2023 Yorum Yok

Playground Games ve Turn 10 Studios tarafından gerçekleştirilen canlı yayın ile yeni Forza Horizon 5 genişlemesi duyuruldu. Bizi yeni maceralara çıkartacak olan yeni genişleme, hem oyuna Aralık vermiş olan oyuncuların Geri dönüş yapmalarını hem de etkin olarak oynayan oyuncular için daha Çok meşgale bulmalarını sağlayacak. Pekala bu defa karşımızda ne var? Ayrıntılar haberimizde.

Yarış oyunu çeşidinde Kıymetli bir yere sahip olan Forza Horizon 5, 2021 yılının Kasım ayında satışa sunulmuştu. Serinin gelmiş geçmiş en büyüğü olma pozisyonunda bulunan oyun, bizi bu defa Meksika topraklarına götürmüştü. Çıkışından bu yana içerik manasında kesintisi olarak desteklenmeye devam edilen yeni Forza Horizon için birinci genişleme, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Hot Wheels ismi altında yayınlanmıştı. Bugün yapılan bir diğer canlı yayın ile yeni genişleme de duyuruldu: Rally Adventure.

Yeni Forza Horizon 5 Genişlemesi Geliyor

Sierra Nueva isimli yepisyeni bir bölgede geçecek ve kraterlerden, terk edilmiş taş ocağından ve palmiyelerden oluşan ormanlık bir bölgeden geçeceğimiz engebeli yollarda güçlü yarışlar yapacağız.

Yeni yollara ek olarak, on yeni otomobil, iştirakte bulunabileceğimiz üç takım ile Horizon Rally ve Horizon Races aktiflikleri de bizi bekleyecek.

29 Mart 2023 tarihinde PC, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanacak. Premium Add-Ons sahipleri ek fiyat ödemeden erişim sağlayabilecek iken, Müstakil olarak da satın alabilmeniz Muhtemel olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir