Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (23 Şubat)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 23, 2023 Yorum Yok

Son birkaç haftadır Amerika menşeli yayıncı dijital mağazası üzerinden Biricik fiyatsız oyun ile karşımıza çıkıyor. Bu hafta da onların bir yenisi olacak. Önümüzdeki yedi gün boyunca geçerli olacak yeni ücretsiz Epic Games Store oyunu indirmeye açıldı. Simülasyon ve strateji çeşitlerinin bir ortaya geldiği oyunlardan hoşlanıyorsanız, bu haftanın oyununu kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Duskers oyununa buradan ulaşabilirsiniz. 2 Mart 2023 Perşembe gününe kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz bir vakitte oynamaya başlayabileceksiniz. Önümüzdeki hafta ise Rise of Industry oyunu fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

Duskers Hakkında

Keşfetmenin, Ahenk sağlamanın ve hayatta kalmanın Aka Ehemmiyet arz edeceği Duskers oyununda, insansız hava araçlarını terk edilmiş Uzay gemilerine yönlendireceğiz. Amacımız ise hayatta kalmanın ne manaya geldiğini öğrenmek ve kozmosun nasıl devasa bir mezarlığa döndüğünü çözmeye çalışmak.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir