Yeni Diablo 4 Detayları Ortaya Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 17, 2023 Yorum Yok

Diablo serisinin yeni anne oyunu ile buluşmaya hayli az bir Vakit kaldı. 6 Haziran 2023 Salı günü satışa sunulacak olan Diablo 4’te oyuncular olarak, Barbarian, Druid, Necromencer, Rogue ve Sorcerer olmak üzere beş farklı Sınıf ortasından seçim yapacak ve şeytan Lilith’in yine dirilişinin akabinde Sanctuary diyarında pek Fazla araştırma misyonlarına atılacak ve gayrete girişeceğiz. Bu hafta yayınlanan sahne ardı görüntüsü ile yeni Diablo 4 ayrıntıları da ortaya çıktı.


İlginizi Çekebilir: Diablo 4 PC İhtiyaçları Belirli Oldu


Yeni Diablo 4 Ayrıntıları Açıklandı

Diablo IV geliştiricileri, öykü hakkında ayrıntıları tartışmak için Perde Ardı serisiyle Geri dönüyor! Oyun Yöneticisi Joe Shely, Yardımcı Müellif Eden Trujillo, Kıdemli Tarihçe Yöneticisi Sean Copeland ve baş Muharrir Matt Burns, Lilith ve Inarius ortasındaki kıssanın Diablo oyunları içinde şimdiye kadar anlatılan en karanlık kıssa olduğunu oyunculara göstermek için bir ortaya geldi.

YENİ DESTANDAN ÖNE ÇIKANLAR ŞÖYLE

  • Diablo IV’ün öyküsü, Diablo III’te olanlardan 50 Yıl sonra geçiyor. Diablo IV, hem kıdemli gezginlere hem de yeni başlayacaklara şeytan avına çıkmak için cehennemin yeni bir düzlemini sunuyor.
  • Oyuncular, Kırık Zirveler bölgesinde bir gezgin olarak seyahatlerine başlıyorlar, akabinde Korunak dünyasını sarsan ve şekillendiren fevkalâde olaylara sürükleniyorlar. Güçlü Ira özelleştirmesi, oyuncuların kıssa ilerledikçe hayalini kurdukları fantastik karakteri oluşturmasına müsaade veriyor.
  • İnsanlıktan geriye kalanlar, Büyük Cennetler ile Yanan Cehennemler ortasındaki bu Ebedi savaşın ortasında sıkışmış durumda. Alımlar ve büyücülerden oluşan ve Horadrim olarak bilinen gizli bir nizamın sonuncu üyeleri, oyuncunun aklını Lilith’in karanlık güçlerine karşı koydurmayı hedefliyor.
  • Horadrimlerden tanıdık bir Çehre olan Lorah, yeni Horadrim olmuş alim Donan, genç maceracı Neyrelle ve Prava üzere Korunak’ta yaşayan karakterlerle tanışın. Prava, Işık Katedrali’nin başkanı misyonunda olan yeni bir karakter. Bu küme, Inarius’u takip eden askerî bir örgüt. Inarius’un emeli ise size Işık’ın buyruklarını göstermeyi ümit etmek.
  • Hikâye, Korunak içinde büsbütün trajik ve yıkıcı olaylarla Bir arada gelişiyor. Lilith ve Inarius’un kıssası seride şu anne kadar anlattığımız en karanlık öykü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir