Yeni Call of Duty: Warzone 2.0 Detayları ve Dahası Ortaya Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 09, 2022 Yorum Yok

Activision, bugün yaptığı duyurular ile yeni Call of Duty: Warzone 2.0 detayları ve daha Çok bilgiyi oyunculara sundu. Pekala bizi önümüzdeki devirde hem Battle Royale oyunu hem de Çağdaş Warfare 2 ile ilgili olarak neler bekliyor? Ayrıntılar haberimizde.

Yeni Call of Duty: Warzone 2.0 Ayrıntıları Neler?

Öncelikle Warzone 2.0 oyununda kullanılacak olan yeni Al-Mazrah haritası, on sekiz farklı Kıymetli nokta ve yakın bir Vakit Evvel satışa sunulmuş olan Çağdaş Warfare 2 oyununun Fazla oyunculu bileşeninde bulunan haritalardan kısımlar içerecek. Şimdilik Fazla Çok ayrıntıya girilmemiş olsa da, önümüzdeki günlerde yeni harita ile ilgili ayrıntılı bilgiler verilecekmiş.

Geçtiğimiz aylarda yapılmış olan Warzone 2.0 duyurusunda, Gulag modunun revizyondan geçirildiğini öğrenmiştik. Warzone oyununda teke Biricik bir gayrete girmişken, artık rastgele eşleştirilmiş oyuncular ve evvelden ayarlanmış bir Amade set (loadout) ile ikiye iki bir çatışma bizi bekleyecek.

Her bir grup rakip grubu ortadan kaldırmak için uğraşa giriştikten sonra, Jailer ismi verilen bir Yapay zeka karakteri de çatışmaya ortak olacakmış. İşin Değişik yanı şu ki, Şayet iki kadro bir ortaya gelip bu Yapay zeka karakteri yere sererse Al-Mazrah haritasına Geri dönebileceklermiş. aksi takdirde, yani makul Vakit aralığında elenen bir kadro olmaz yahut Jailer ayakta kalırsa, Tüm oyuncular çatışmayı kaybetmiş sayılacaklar.

Warzone 2.0 haritasının genelinde, Stronghold üzere Yapay zeka karakterlerin olduğun alanlar olacakmış. Buraları tamamlamayan kadrolar, Özel Amade setler elde edeceklermiş. Birinci tamamlayan kadro ise, Yeniden Yapay zeka karakterlerin bulunduğu ve Aka bir Saha okumanın üstesinden gelmenizin gerekeceği Black Site için bir anahtar kazanacakmış. Saha okumayı tamamlarsanız, silah şablonu ve daha değerli eşyalar sizin olacakmış.

Bunların yanı sıra, yöre sesli sohbeti, yere düşmüş olan diğer oyuncuları sorgulayıp düşmanların bulunduğu bölgelere ait istihbarat, grup tabanlı modlar için daha geniş bir grup oluşturma ismine Hasım operatörlere katılma seçeneği, her birinde bir daralan çember olmak üzere üç inançlı bölge, iki yeni araç ve Fazla daha fazlası olacakmış. Oyunda ayrıyeten hem araç hem de Cerrah kapsamında sulak alanlarda yapacağımız çatışmalar ve DMZ modu da bizi bekleyecek.

Bu moddan aslında İlan sırasında bahsedilmişti. Activision tarafından verilen ek ayrıntılara nazaran DMZ, Aleni dünya, hikaye anlatımlı bir bir tahliye modu olacak. Oynanış esnasında Cerrah takımlarının topluluk tabanlı vazifeleri tamamlayabilecek, Yan misyonlar ile meşgul olabilecek, Hasım operatörler yahut Yapay zeka savaşçılar ile çatışmaya girebilecek ve değerli eşyaları arayabileceksiniz. Elbette bunları yaptıktan sonra, Biricik kesim halinde kaçmanız da gerekecek.

Yeni Battle Pass Sistemi ve Birinci Dönem Detayları

Activision tarafından paylaşılan Değerli ayrıntılar ortasında yeni Battle Pass sistemi de bulunuyor. Hem Çağdaş Warfare 2 hem de Warzone 2.0 için birinci dönem, 16 Kasım 2022 tarihinde başlayacak. Şirket tarafından açıklanana nazaran, yeni sistem ile oyunculara daha Çok seçenek ve hareketlilik sunulacakmış. Yani çizgisel olarak kilidi açılabilir kademeler geride bırakılacak olup, kendi içinde aniden Çok bölgeden oluşan harita ekranı ile karşımıza gelecekmiş. Oyuncular ise harita üzerinde kazanılan Battle Token Tier Skip’ler ile eşya açacaklarmış.

Her bir haritada en az yirmi bölge ve her bölgede de beş eşya olacakmış. Tercihen yeni bölgeler açmaya devam edebilecek yahut halihazırda Aleni olan bölgelerdeki eşyaları kazanmaya çalışabilecekmişiz. Daha Çok ayrıntının ise haftaya verileceği söyleniyor.

Son olarak, birinci dönem içerikleri de ortaya çıktı. Yapılan açıklamaya bakılırsa, birinci dönemde iki yeni harita olacak. Bunlardan Shoot House birinci gün, Shipment ise dönemin ortasında eklenecek.

Haritaların dışında, altı yeni Cerrah ile buluşacağız. Şayet Battle Pass satın alırsanız, Zeus birinci günden açılacak. Dönem ortasında ise Klaus, Gaz ve daha evvelden sızdırılan Neymar Jr. Ve Paul Pogba’ya ek olarak Lionel Messi de ekibe katılacaklar.

İlk dönemde ayrıyeten High Ground ismi altında yeni bir Spec Ops kısmı, birinci kooperatif Raid, hem Çağdaş Warfare 2 hem de Warzone 2.0 için Victus XMR (Keskin Nişancı Tüfeği), M13B (Taarruz Tüfeği) ve BAS-P (Makineli Tüfek) ve dönem ortasındaki Chimera (Taarruz Tüfeği) olmak üzere dört yeni silah, yeni bir Prestige sistemi ve dahası oyuncuların beğenisine sunulacak.

Kalıcı Prestige derecesi kazanacağınız sistem, elli beşinci Tertip ile başlayacakmış. Birinci dönemde, elli altıncı,yüzüncü, Çehre ellinci, iki yüzüncü ve iki Çehre ellinci düzeyde açılacak beş farklı derece olacakmış. Birinci dönem sona erdiğinde, daha yüksek derecelere ulaşmaya devam edecekmişiz. Her bir derece, amblem, ek mükafatlar ve bir sıra Saha okumalar sunacakmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir