Dying Light 2 için X-Ray Özelliği Getirildi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 10, 2022 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere uzun vakittir beklenen Bloody Ties içeriği, bugün prestijiyle yayınlandı. Öncesinde ise Techland, yeni bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile Dying Light 2 için X-Ray özelliği oyuna iç oldu. Güncelleme ile ilgili ayrıntılar, haberimizde.

Dying Light 2, bu yılın Şubat ayı içerisinde satışa sunulmuştu. Ortadan geçen Vakit zarfında, oyun için hem güncelleme hem de içerik manasında uygun bir halde dayanak verilmişti. Bu, birebir vakitte Techland stüdyosunun da kelamını tutmaya devam ettiğinin bir göstergesi oluyor.

Yeni Güncellemeyle, Dying Light 2 için X-Ray Özelliği Geldi

Yakın bir Vakit Evvel de 1.7.2 versiyonlu yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Bugün prestijiyle çıkışını gerçekleştirmiş olan Bloody Ties için içerik takviyesinin yanı sıra, birinci Dying Light oyununun sevilen özelliği olan X-Ray de oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu özelliğin aslında birinci günden bulunması gerekiyor olsa da, geç olsun da Güç olmasın diyelim.

Zombi düşmanların sersemlediği anlarda devreye giren bu özellik, Mortal Kombat ve Sniper Seçkine oyunlarındakilere emsal olarak, yapacağınız bir sonraki akının biçimine nazaran düşmanların kemiklerinin kırılışını görebilme imkanı sunuyor.

Halihazırda birinci fazında olan X-Ray’in, Dying Light 2 sembolik hale getirilmesi için sıkı çalışılacakmış. Bu kademede, yapılacak olan Geri dönüşlerin de Aka Ehemmiyet arz edeceği söylenmiş.

Yeni güncelleme ile oyunun geneli için birçok yanılgı çözümlemesi ve iyileştirmeler de yapılmış iken, kıyafet ön-izlemesi, gecenin karanlığının arttırılmış olması, yeni oyuncular için yeni bir Üretim Ustası (Craftmaster) rehberi ve ışın izleme özelliğinin ekran kartı belleği kullanımının 1 GB kadar düşürülmesi üzere kayda değer yenilikler bulunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir