Yeni Call of Duty Mobile Sezonu, Haftaya Başlıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ücretsiz Call of Duty Mobile, dönemlik olarak yeni içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam ediyor. 2022 yılını kapatmadan evvel, yeni Call of Duty Mobile sezonu da nihayet Hudut ismiyle başlayacak. Serinin resmi sayfası üzerinden merak edilen ayrıntılar da paylaşıldı.

On birinci dönem, yeni Saha Savaşı 2.0 modu, yeni bir Fazla oyunculu mod haritası, yılbaşı temalı Özel bir aktiflik, Nel Baba Snoop ve Cenk Bileti Kasası 2. Dönem 2021, nihayet Hudut ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu içeriklerin ayrıntılı açıklamaları ise şöyle;

Yeni Call of Duty Mobile Dönemi Başlıyor!

Oyuncular, Call of Duty: Mobile’ın 2022’nin nihayet dönemi olan 11. Dönem: “Son Sınır” da en sevdiği operatörü alacaklar ve destansı boyutlarda yıldızlararası bir savaşa hazırlanacaklar. Yeni dönem 14 Aralık’ta Android ve iOS üzerinden erişilebilir olacak.

Yeni dönemle Bir arada yeni Uzay temalı operatörler, yeni Saha Savaşı 2.0 modu, yeni “Yol Ayrımı” haritası, yılbaşı temalı Snoop Dogg – Noel Baba Snoop operatörü ve birçok Özel temalı içerikler de oyuna ekleniyor.

Call of Duty: Mobile 11. Dönem: nihayet Hudut ile Bir arada 50 kademelik yeni Cenk bileti, Sliver – Kuyruklu Yıldız Bulucu ve Sinaptik operatörleri, EM2 – Yaldızlı Çekiç ve AGR 556 – Mars Mühimmatı üzere yeni silahlar, Özel içerikler, yeni silah şablonları, profil kartları, tılsımlar, oyun içi puanlar ve birçok yeni Özel içerik de oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Android ve iOS üzerinden 14 Aralık’tan itibaren indirilebilir olacak yeni dönem nihayet Hudut ile Bir arada istikbal olan yeni güncellemeler ve içerikler ise şu halde;

Meydan Savaşı 2.0 – Yeni Saha Savaşı 2.0 modunda Temel kurallar tıpkı kalıyor, lakin yeni devasa Yol Ayrımı haritasında yer Meydan Cenk Canavarı Tank aracının eklenmesiyle oyun modunun istikrarları sonsuza kadar değişecek.

Yeni çok Oyunculu Haritası – Yeni “Yol Ayrımı” haritası, bir evvelki dönemde bulunan Yol Ayrımında Cenk haritasının genişlemiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Medyan Savaşı 2.0 modu için NATO Özel kuvvetleri tarafından pusuya düşürülmeye Amade destansı, karla kaplı, Aka ölçekli bir atmosfer sunuyor.

Katlederek Sona Ulaş – Temalı Faaliyet – Oyuncular yeni dönemde Yılbaşı temalı yeni ve heyecan verici bir aktiflikte yer alacaklar ve donmuş bir silah taslağı ve destansı bir Cerrah görünümü üzere birtakım Özel yeni öğeleri kazanma talihi yakalayacaklar.

Noel Baba Snoop – Yeni yılı ho-ho-ho biçiminde kutlamak için efsane Cerrah Call of Duty: Mobile’a Geri dönüyor. Snoop Dogg – Noel Baba Snoop Cerrah görünümü, RUS-79U – Yılbaşı Işıkları silahının ve daha Çok temalı öğeler de yeni dönemde oyuncuları bekliyor.

Savaş Bileti Kasası 2.Sezon 2021 – Hesaplaşma Günü dönemindeki Cenk Biletini tamamlamış olmayı ister miydiniz? Oyuncular kaçırdıkları içeriklere erişimin kilidini açmak ve evvelki Cenk Biletini açmak için yeni Cenk Bileti Kasasını kullanabilecekler.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir