Disney Plus Türkiye Aboneliklerine Büyük Zam!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Bugün yapılan yeni İlan ile Disney Plus Türkiye aboneliklerine Aka oranda artırım yapıldı ve hem aylık hem de yıllık planlarda Önemli bir fiyat artışı görüldü. Pekala yeni sayılar ne oldu? Ayrıntılar haberimizde.

2022 yılında ülkemizde de faaliyete geçmiş olan Disney Plus abonelik planları için geçtiğimiz haftalarda Yurt dışından artırım haberleri gelmişti. Bunun ülkemize de yansıması kaçınılmaz iken, vakti merak ediliyordu. Beklenen gelişme de bugün yaşandı.

Disney Plus Türkiye Abonelikleri Önemli Oranda Arttı!

Dizi ve sinema servisinin internet sayfasına yansıyan ayrıntıya nazaran, aylık abonelik fiyatı 64.99 TL olmuş iken yıllık abonelik fiyatı 649.90 TL oldu. Aktüel fiyatlar bugünden itibaren abonelik alacak kullanıcılar için geçerli olup, var kullanıcıların planlarını iptal etmedikleri ve değişiklik yapmadıkları sürece rastgele bir biçimde artırımdan etkilenmeyecekler.

Dünya genelinde Fazla Çok sayıda şahıs tarafından tercih edilen dijital yayın platformunun aylık abonelik fiyatı 34,99 TL, yıllık abonelik fiyatı ise 349,90 TL olarak belirlenmişti. Alınan yeni karar ile birlikte aylık ve yıllık abonelik fiyatları Kıymetli ölçüde artmış oldu.

Disney Plus Hakkında

The Walt Disney Company kısmı olan Media and Entertainment tarafından işletilen Disney Plus, 2019 yılının Kasım ayında faaliyete geçmişti. Öncelikli olarak The Walt Disney Studios ve Walt Disney Television tarafından üretilen dizileri ve sinemaları Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, 20th Century Fox Star Wars ve National Geographic ve birtakım bölgelerde de Star olmak üzere Çeşitli markalar için Özel içerik merkezleri üzerinden kullanıcılar ile buluşturuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir