XDefiant Kapalı Beta Bu Ay Başlayacakmış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 02, 2023 Yorum Yok

Eğer ScriptLeaksR6 tarafından yapılan paylaşım gerçek çıkarsa, XDefiant kapalı beta testi bu ayın ortalarına gerçek başlayacak. Yakın bir vakitte yapılacak mümkün resmi İlan ile iştirak süreci başlayabilir.

San Francisco stüdyosu tarafından geliştirilen ve artık Ubisoft Original XDefiant olarak bilinen oyun, 2021 yılının Temmuz ayında duyurulmuştu. Tom Clancy’s Splinter Cell, Ghost Recon: Breakpoint ve The Division karşımı olacak fiyatsız ve çapraz platform dayanağı de oyun, Amazon Luna, PC, PlayStation 4, PlayStatio 5, Xbox One ve Xbox Series için çıkacak.

Yeni XDefiant Kapalı Beta Geliyor Olabilir

Geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilen çapraz platform testinin akabinde, görünüşe nazaran bu ay içerisinde de bir kapalı beta testi düzenlenecek. Ubisoft oyunlarıyla alakalı sızıntıları ile gündeme gelen ScriptLeaksR6, yeni Discord kanalı üzerinden yaptığı paylaşıma bakılırsa, bahsi geçen kapalı beta testi 13 Nisan 2023 Perşembe günü başlayacak ve yaklaşık on gün kadar sürecek.

Ubisoft Original XDefiant Hakkında

Tom Clancy’s Splinter Cell, Ghost Recon: Breakpoint ve The Division karşımı olup, bu oyunlardan Çeşitli elementler ve teçhizatlar içerecek. Birinci etapta Wolves (Ghost Recon), Outcasts (The Division), Cleaners (The Division) ve Echelon (Splinter Cell) olmak üzere dört farklı Küme olacak ve bu kümelerin birinde geçebileceğiniz karakterinizi, oynayış tarzınıza nazaran karakterinizi özelleştirebiliyor ve yeteneklerini ve ultralarını ve eklentileriyle Bir arada birincil ve ikincil silahlarınızı ve teçhizatınız ile Amade setinizi de oluşturabiliyorsunuz. Her müsabakada birebir Amade seti kullanmak üzere bir zorunluluğunuz olmayacağı için, müsabakalar ortasında teçhizat ve Yetenek değişimi yapabilmeniz Mümkün olacak.

Altıya altı ekip tabanlı ve Vakit içerisinde yayınlanacak güncellemeler ve içerikler ile canlı servis olacak Tom Clancy’s XDefiant, süratli tempolu bir oynanış sunacak. öbür oyuncular ile şiddetli çatışmalara gireceğiniz oyun, her ne kadar Splinter Cell, Ghost Recon ve The Division karşımı olsa da, gelecekte diğer Ubisoft serilerinden de topluluklar, elementler ve teçhizatlar eklenecekmiş üzere görünüyor.

Rekabete dayalı arenalarda, Domination, Arena, Team Deathmatch ve Escort üzere oyun modlarının da olacak olmasının yanı sıra, oyunun yayınlanması sonrasında yeni güncellemeler ile harita sayısının da fazlalaştırılacağının muştusu verildi. Haliyle Tom Clancy oyunlarından daha farklı yerler görebileceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir