Hit and Boom İçin Sınırlı Beta Testi Başlıyor!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 03, 2023 Yorum Yok

İstanbul merkezli Türk oyun stüdyosu Funverse Games, geliştirmekte olduğu Hit and Boom oyunu için hudutlu beta testini duyurdu. İştirakte bulunabileceğiniz beta testi ve oyun ile ilgili ayrıntılar haberimizde.

Hit and Boom Sonlu Beta Testleri Türkiye’deki oyunculara açılıyor!

Mitolojik rabler nihayet güçlerini sentetik varlıklar üzerinde kullanınca, kimi şeylerin tıpkı kalmayacağını varsayım edebilirsiniz…

League of Legends, DOTA 2, Heroes of the Storm, Apex Legends üzere oyunlardan esinlenerek Funverse Games tarafından geliştirilen yerli MOBA oyunu Hit and Boom, Türkiye’deki oyuncular için sonlu betaya başlıyor!

Beta sürecine katılabilmek için ilgili kontaktan e-postanız ile kayıt olmanız gerekmektedir. Oynamaya hak kazandığınızda Steam platformu üzerinden oyunu indirip giriş yapabileceksiniz. Hit and Boom sonlu beta sürecine buradan kayıt olun!

Hit and Boom’un geliştiricisi İstanbul merkezli Funverse Games, Türkiye’de faal bir MOBA ve Espor kitlesi bulunduğundan oyununu Lokal oyuncuların değerli Geri bildirimleri ile geliştirmeyi istiyor. Sonlu beta sürecini ise şimdilik yalnızca Türkiye’deki kullanıcılarına açıyor.

Şu Lahza oyunda 6 farklı karaktere ilişkin 18 seçilebilir silah bulunmaktadır. Her silah karakterlere farklı yetenekler kazandırarak tıpkı vakitte oynanış stilini da farklı kılmaktadır. Size en Müsait olan karakter-silah kombinasyonunda ustalaşabilir ve birebir vakitte grup arkadaşlarınız ile kadro kombinasyonlarını da deneyebilirsiniz. İlerleyen süreçlerde oyuna yeni karakterler, silahlar ve birçok yeni içerik eklenmesi planlanıyor.

Hit and Boom daha süratli bir maç müddeti ve oynanış sunarken, üç koridor sisteminin klasik oynanışına yeni mekanikler kazandıran Battle Royale ögelerini da içeriyor. Bu durum diğer klasik MOBA’lar için geçerli değil. Oyun rakiplerine kıyasla oynanış esnekliğine sahip olduğundan, oyunun geliştiricileri de oyuna yeni seçenekler ve farklı oynanış özellikleri eklemek için üstünlüğe sahip olduklarına inanıyorlar. Oyun birinci olarak PC platformunda yayınlanacak olmasına rağmen, ilerleyen vakitlerde konsol için çapraz platform takviyesi ve gamepad dayanağının gelmesi bekleniyor.

Funverse Games’in bu süreçten beklentisi Türkiye’deki oyuncu kitlesinden alacağı Geri bildirimler ile oyunu bir sonraki düzeye taşımak ve milletlerarası Aleni beta sürecine Fazla daha Güçlü bir halde geçiş sağlamak olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir