WWE 2K23 Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 01, 2023 Yorum Yok

Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K tarafından da yayınlanacak olan WWE 2K23, 17 Mart 2023 tarihinde satışa sunulacak. Fiyatı ile gözümüzü korkutan oyun için tanıtımlar devam ediyor ve WWE 2K23 oynanış fragmanı yayınlandı.

WWE 2K23 Oynanış Fragmanı

PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan yeni oyunda, WWE 2K22 üzere heyecan ve aksiyon dolu güreş karşılaşmaları bulunacak. En Aka yeniliklerden birisi, Biricik oyunculu yahut Fazla oyunculu karşılaşmalar yapılabilecek WarGames modu olacak.

Bu moda, 2022 Survivor Series anne etkinliğinde yer verilmişti. WWE 2K23 oyununda ise hem üçe üç hem de dörde dört oynanabilecek. Fragmanın Geri kalanında ise John Cena, The Rock, Bianca Belair, Logan Paul, Rhea Ripley, Bobby Lashley ve daha pek Fazla güreşçiyi görebilmek Mümkün oluyor.

Yeni WWE oyununda ayrıyeten MyGM da ortalarından seçim yapabileceğiniz daha Fazla GM içerecek iken, kendi karakterinizi oluşturma imkanı, ek seçenekler, dönemler, genişletilmiş maç kartları ve daha Çok maç tipi de içerecek. MyRISE ve MyFACTION için de iyileştirmeler sunulacak.

Standart sürüme ek olarak WWE 2K23, üç farklı Özel sürüm olacak. Bunlardan Cross-Gen, hem var hem de bir evvelki jenerasyon PlayStation ve Xbox konsol versiyonlarını içerecek.

Deluxe Edition, standart sürüme ek olarak, sürüm ayrım etmeksizin ön-sipariş ile satın alanlara İkram edilecek ve içeriğinde ismini veren karakterin ve MyFACTION kartının bulunduğu Bad Bunny Bonus Pack, oyunun çıkışı sonrasında yayınlanacak olan beş indirilebilir içeriğe ek fiyat ödemeden erişim sağlayabileceğiniz Season Pass ve üç Basic Premium Launch MyFACTION Card Pack içerecek.

Icon Edition ise, Deluxe Edition içeriğine ek olarak, Ruthless Agression Pack, John Cena için Prototip karakter, Batista, Brock Lesnar ve Randy Orton karakterleri için gelişimsel toy versiyonlar ve John Cena Legacy Championship ve WrestleMania 22 Arena. Ayrıyeten Emerald Paul Heyman MyFaction Manager Card ve üç Deluxe Premium Launch MyFACTION Card Pack de bu sürümün içeriğinde bulunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir