Valheim’in Xbox Konsollarına Çıkış Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 19, 2023 Yorum Yok

IGN Fan Fest 2023 sırasında yapılan İlan ile Valheim’in Xbox konsollarına çıkış tarihi duyuruldu. Müjdeli haber sonrasında, önümüzde bir aydan az bir vaktin kaldığını öğrenmiş olduk. Ayrıntılar haberimizde.

Iron Gate Studio tarafından geliştirilen Valheim, Coffee Stain Publishing yayıncılığında 2021 yılının Şubat ayında Steam üzerinden satışa sunulmuştu. Halihazırda Erken Erişim basamağında olan oyun, çıkışından epeyce kısa bir mühlet sonra Aka popülarite yakalamıştı. Bunda elbette COVID-19 salgını dolayısı ile konutlara kapanmak durumunda olduğumuz devrin de tesiri bir epey büyük; zira, tercihen Biricik başınıza yahut on bireye kadar Fazla oyunculu takviyesi sayesinde arkadaşlarınızla da oynayabiliyorsunuz.

Nors mitolojisinden esinlenilen Valheim, zorluğu ile de isminden Laf ettiren keşif ve hayatta kalma oyunu oluyor. kuvvetli silahlar üretiyor, yerleşim üniteleri inşa ediyor ve hayatta kalabilmek için şiddetli düşmanlar ile başa çıkmanız gerekiyor.

Bir müddettir PC için Özel olarak satışa sunulmuş olan oyunun geçtiğimiz Yıl içerisinde Xbox konsollarına da çıkacağı duyurulmuştu. Her ne kadar bir tarih verilmemiş olsa da, bu yılın ilkbahar mevsimine işaret ediliyordu.

Valheim’in Xbox Konsollarına Çıkış Tarihi Muhakkak Oldu

IGN Fan Fest 2023 sırasında yapılan İlan ile Valheim oyununun Xbox One ve Xbox Series için çıkış tarihi, yeni bir fragman ile 14 Mart 2023 olarak açıklandı.

İlk günden Game Pass servisine de eklenecek olan Valheim için yayınlanan yeni fragmanda, Xbox Series X versiyonuna ilişkin imajlara ve oynanış kısımlarına yer verilmiş. Bina inşa etmek için ağaç kesme, harita üzerinde gezinirken topladığınız işe Yarar gereçler ile üretim yapma, devler ile savaşma ve arkadaşlarınız ile keşif iç pek Fazla şey ekranımıza geliyor.

Bilhassa Game Pass servisine gelmesinin akabinde, faal oyuncu sayısında Aka bir sıçrayışın yaşanmasının beklendiği Valheim için hayli hareketli günler için önümüzde bir aydan az bir Vakit kaldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir