Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (2 Mart)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 02, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki yedi gün boyunca kullanıcılara dağıtılacak olan ücretsiz Epic Games Store oyunu, indirmeye açıldı. Simülasyon ve strateji çeşitlerinin bir ortaya geldiği oyunlardan hoşlanan takipçilerimizin kaçırmayı istemeyeceğini iddia ediyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Epic Games Store tarafından kullanıcılara bir hafta boyunca fiyatsız olarak sunulacak olan Rise of Industry oyununa buradan ulaşabilirsiniz. 9 Mart 2023 Perşembe gününe kadar kütüphanenize eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olacak ve istediğiniz bir vakitte oynamaya başlayabileceksiniz. Önümüzdeki hafta ise Call of the Sea oyunu fiyatsız olarak dağıtılmaya başlanacak.

Rise of Industry Hakkında

Simülasyon ve strateji çeşitlerinin bir ortaya geldiği Rise of Industry, 1930’lu yıllarda geçiyor. Sanayi imparatorluğumuzu inşa etmeye ve büyütmeye çalışacağız. Senaryo boyunca fabrikalar açacak, aktif Eser sınırları oluşturacak, olmamış gereçler nakledecek, mamüller üretecek ve gelişmekte olan kentler ile gereksinimleri olan kaynakları sağlayarak ticarete gideceğiz.

Ne Mevcut ki bu süreçte karşımıza çıkacak Amel aktiflikleri ve varlık ihaleleri için tetikte olmamız gerekecek iken, pazar hissesi için rekabet etmemiz gereken rakiplerimiz de olacak.

Rise of Industry, hem cinse aşina olan oyuncular için kâfi stratejik zorluğu hem de yeni oyuncular için kısa müddette adapte olunabilecek oynanış mekanikleri sunuyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir