14 Dakikalık Dead Island 2 Oynanış Videosu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 02, 2023 Yorum Yok

Deep Silver ve Dambuster Studios tarafından bugün prestijiyle yeni Dead Island 2 oynanış görüntüsü yayınlandı. On dört dakika uzunluğundaki bu görüntü, oyuna dair daha Çok ayrıntı sunuyor. Oyunu bekleyen takipçilerimizin kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.

Bilhassa geçtiği karanlık periyottan Dolayı merak edilen Dead Island 2, bu yılın merakla beklenen oyunları ortasında yer alıyor. PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmiş olan oyun, Şubat ayının ortalarında geliştirilme sürecinin tamamlanması ile nihayet yaşanan ertelemede belirlenen tarihten bir hafta Evvel satışa sunulacak. Yani 21 Nisan 2023 Cuma günü.

Dead Island 2 Oynanış Videosu

Dead Island 2 için tanıtımlar devam eder iken, bugün yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. On dört dakika uzunluğundaki görüntüde, senaryo boyunca ziyaret edeceğimiz kısımları, yeni ceset sistemini, yakın dövüş mekaniklerini, hem yakın hem de Irak aralı silahları ve modifikasyonları ve özelleştirmeleri görebiliyoruz. örneğin bilhassa yakın dövüş silahlarımızı geliştirerek düşmanlarımıza farklı biçimlerde hasar verebilmek Mümkün oluyor.

Bizleri en az birinci oyun kadar eğlenceli bir tecrübenin beklediği Dead Island 2 için yayınlanan yeni görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dead Island 2 Konusu

Zombi istilası altında olup da karantinaya alınmış Los Angeles kentine gidecek ve enfeksiyon kaptıktan sonra bağışıklık kazanmanın ötesine geçen bir karakterin rolünde olacağız. Son amacımız ise, bizim üzere olan diğer karakterler ile yaşanan salgının arkasındaki sis perdesini aralamaya çalışmak olacak. Elbette bu evrede, Aka bir hayatta kalma uğraşı de bizi bekliyor olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir