zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Ubisoft Oyunları için Muazzam Boyutta Zam!

Ubisoft Oyunları için Muazzam Boyutta Zam!

admin admin -
19 0

Oyunlara gelen artırımlar ile belimiz yeteri kadar bükülmüş ve oyunlara ulaşmamız neredeyse imkansız hale gelmiş iken, bir Üzücü haber de Fransız yayıncıdan geldi. Ubisoft oyunları, dün gece prestijiyle yapılan artırım ile hem Steam hem de Ubisoft Connect mağazalarında tabir yerindeyse uçuşa geçti. Ayrıntılar haberimizde.

Türk oyun severler olarak, Vakit içerisinde sık sık artırım haberi ile karşılaşmıştık. Bundan sonra da müsabakaya devam edeceğiz. Hatırlayacağınız üzere, Steam mağazasının kur güncellemesi ile bilhassa Valve oyunlarının fiyatlarında Önemli bir sıçrayışa Şahit olmuştuk. öteki kimi Aka yayıncıların oyunlarının fiyatlarında da tıpkı halde artışlar yaşanmıştı. Activision Blizzard ve Electronic Arts oyunları da artık 1000 TL üstü fiyatlar ile karşımıza gelmeye başladılar.

Şubat ayının başında Paradox Interactive şirketinin de Arjantin ve ülkemiz için yüzde üç Çehre artırımı bekler iken, ortaya Ubisoft sürpriz bir biçimde kaynak yaptı. Fransız yayıncının öncelikle kendi, sonrasında da Steam mağazasındaki oyunlarına muazzam boyutta artırım uyguladı. Kış indirimlerinden faydalan(a)madıysanız, ne yazık ki şimdilik geçmiş olsun. Zira karşımızda Öbür bir Kötü tablo var.

Ubisoft Oyunları Fiyatlarında Aka Artış Yaşandı

Bu durumun en dikkat çeken örnekleri ise Assassin’s Creed Origins, Odyssey ve Valhalla oyunlarının standart sürümlerinin 699 TL oluşu. Birebir biçimde Far Cry 5, Watch Dogs 2 ve Anno 1800 oyunlarında da emsal bir durum Laf konusu. Bu fiyatların Ubisoft Connect mağazasında da birebir olduğunu söylemeden geçmeyelim. Oldukça eski olmasına karşın, The Crew üzere bir oyunun fiyatı artık 349 TL iken, The Crew 2 ise 589 TL oldu. Şayet bu oyunların Özel sürümlerini almaya kalkarsanız, dört haneli sayıların size el salladıklarını göreceksiniz.

Son olarak, Ubisoft oyunları dışında, Steam mağazasının genelindeki birçok oyuna da uçuk fiyatta artırımların yapılmış ve yapılmakta olduğunu görebiliyoruz. örneğin Mortal Kombat 11 Ultimate paketi artık 799 TL olmuş iken, Democracy 4 252 TL ve Bus Simulator 21 da 325 TL oldu. Steam mağazasını dolaşarak Fazla daha Çok örneğe denk gelebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir