Tribes of Midgard Zammı Yolda! Elinizi Çabuk Tutun

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 14, 2023 Yorum Yok

Dijital oyun mağazalarının genelinde artırım dalgası devam ediyor. Yakın bir Vakit Evvel Divinity, Baldur’s Gate 3, GTFO ve MotoGP oyunlarına gelen artırımların akabinde Artık de Tribes of Midgard zammı yolda. Ayrıntılar ise haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PS Plus Extra Mayıs 2023 Oyunları Açıklandı


Ülkemizdeki oyun fiyatlarının artışını maalesef üzülerek izliyoruz. Steam tarafından döviz kurunun güncellenmesinin tesirleri, mağaza genelinde hissedilmeye devam ediliyor. Haliyle de almayı düşündüğümüz oyunları artık makul fiyattan çıkmaları durumunda elimizi çabuk tutup almaya çalışıyoruz. Bu aslında genel olarak vardı, lakin artık ‘belki fırsat olmaz’ fikri ile süratli olmaya çalışıyoruz.

Tribes of Midgard Artırımı Geliyor

Gearbox Publishing ve Norsfell tarafından Steam sayfası üzerinden yapılan İlan ile oyunun önerilen satış fiyatı 15 Mayıs 2023 Pazartesi günü yani yarın prestijiyle, Arjantin ile ülkemizde öteki bölgeler ile eş değer düzeye çekilecekmiş. diğer bir deyişle zamlanacak. Münasebet olarak ise öteki pazarlardaki oyuncular tarafından berbata kullanım gösterilmiş.

Bildiğiniz üzere Steam mağazasındaki oyunlar, aktüel kur nedeniyle ülkemizde öteki bölgelere nazaran daha makul kalıyor. diğer bölgelerdeki oyuncular da bulundukları bölgeyi Türkiye olarak ayarlayarak, Tribes of Midgard iç öteki oyunları daha makul fiyatlara kütüphanelerine ekleyebiliyorlar. Gearbox Publishing ve Norsfell de bunun önüne geçebilmek için harekete geçmiş. Şayet aksiyon, hayatta kalma ve rol yapma oyunu tiplerinin birleşimi olan oyunu şimdi kütüphanenize eklememişseniz, halihazırda 32 TL olan fiyattan indirim beklemeden satın almanız sizin faydanıza olacak.

Tribes of Midgard Hakkında

Tribes of Midgard; aksiyon, hayatta kalma ve roguelite ögelerini eşsiz bir halde harmanlayan eşli bir oyundur. Oyuncular, korumak için Ant ettikleri kutsal ağaç Yggdrasil Tohumu’nu yok etmek isteyen işgalci sürülerden, ölümcül ruhlardan ve devasa canavarlardan köylerini korumak zorundalar. Siz ve kabileniz, sadece Tohumu koruyarak Ragnarök’u, dünyanın sonunu durdurabilirsiniz!

Kıymetli kaynakları toplamak, efsanevi canavarları avlamak, kudretli düşmanları alt etmek, devleri yıkmak ve hazineleri elde etmek için Midgard’ın yabani tabiatında kabilenizle bir maceraya çıkın. Köyden ne kadar uzaklaşırsanız gayret ve mükafatlar o kadar Aka olur, kıyametin Daimi güçlenen minyonlarına karşı koymanız gerekecek. Ama gün batmadan Evvel Geri dönmelisiniz, böylelikle savunmalarınızı destekleyebilir, kuvvetli ekipmanlar üretebilir ve gece ataklarını savuşturabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir