Fortnite’a Dereceli Sistem Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 14, 2023 Yorum Yok

Fortnite’a dereceli sistem, Battle Royale ve Sıfır İnşa için 16 Mayıs 2023 Salı günü yayınlanacak olan 24.40 versiyonlu güncelleme ile geliyor. Epic Games şirketi ise merak edilen ayrıntıları açıklığa kavuşturdu.


İlginizi Çekebilir: Epic Games Store Fiyatsız Oyun Paketi Dağıtıyor


Epic Games, Fortnite’a Dereceli Sistem Getiriyor

Geçtiğimiz Yıl yayınlanan Sıfır İnşa sonrasında Amerika menşeli yayıncı, eşleşme yeni bir Nefes getiriyor. Sıfırıncı Dönem dereceli, standart Battle Royale ve Sıfır İnşa modlarında var olacak ve Kısım 4 Dönem 3 boyunca devam edecek. Belirlenen zamanlamanın, Fortnite takımına ek özellikler ve genel iyileştirmeler üzerinde çalışır iken mümkün problemler ile ilgili ayarlamalar yapma konusunda da İmkan tanıyacakmış.

Standart Battle Royale için tekli, ikili ve dörtlü dereceli geçerli olacak iken Sıfır İnşa ise yalnızca ikili İmkan tanınacak. Dahası ise dereceliler her iki modda Müstakil olacak. Bu da demek oluyor ki, bir tarafında aldığınız derece oburunu etkilemeyecek.

Oyuncuların dereceleri ise maç konuşlandırma, hem ferdi hem de ekip eleme sayısına bağlı olarak yükselecek yahut düşecek. Ayrıyeten ekibin derecesi de gruptaki derecesi en yüksek oyuncuya nazaran ayarlanacakmış.

Bütün oyuncular Bronz derecesi ile başlayacak ve Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Seçkin, Şampiyon ve Efsane dereceleri boyunca yükselecekmiş. Bronz ve Elmas arasındakilerin her birinin üç derecesi olacak iken bu, Seçkin, Şampiyon ve Efsane için teğe iniyor. Bir oyuncu Efsane derecesine ulaştığında, sonrasındaki performansı düşse bile dönem boyunca derecesinde düşme olmayacakmış. Ne Mevcut ki bu defa da dünya genelindeki Efsane derecesine sahip oyuncular ortasında bir derece yarışı başlayacakmış. öteki bir deyişle, dünyanın en uygunu olmak için bir gayret başlayacakmış. Bu noktada, liderlik tablosunda görünmeyi istemezseniz de kapalılık ayarı ile bu durumu değiştirebilmeniz Muhtemel oluyor.

Son olarak, bir dereceli maçta, Cenk Otobüsü’nden atladığınızda Dereceli Acil vazife alıyoruz. Bu vazifeleri tamamladığımızda da döneme Özel mükafatlar kazanabiliyoruz. Her bir maçta yalnızca bir yeni Dereceli Acil vazife veriliyor iken, kademe kaydetme de bir sonraki maça aktarılamıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir