Tony Todd, Spider-Man 2’nin Eylül Ayında Çıkacağını Söylüyor

Genel Mar 22, 2023 Yorum Yok

Insomniac’ın PlayStation’a Özel olarak geliştirdiği Spider-Man 2’de Venom’u canlandıran Tony Toss, bir hayranına Twitter üzerinden verdiği yanıtta oyunun Eylül ayında çıkacağını söyledi. Esasen daha Evvel de Türlü kaynakların savları bu taraftaydı. Elbette Todd yetkili bir merci değil ve bu da resmi bir İzah değil, fakat görünüşe nazaran Eylül ayı Spider-Man 2’nin çıkacağı ay olacak.

“Eylül üzere görünüyor! Ağustos’ta dev bir reklam kampanyası başlayacak. Bana Ağustos ayında reklamlar yayınlanmaya başlanacağı söylendi. Sıkı durun ve nefesinizi tutun. Gereksiniminiz olacak” demiş Todd.

Ünlü aktör Tony Todd’u en Fazla Candyman sinema serisindeki Candyman rolüyle tanıyoruz. Üstün kahraman tarafına baktığımızdaysa DC Animated Movie Universe’te Darkseid, The Flash’ta Zoom ve Spider-Man 2 oyununda Venom karakterleri kendisinden soruluyor.

Marvel Games reis yardımcılarından Bill Rosemann, Spider-Man 2 için “ilk oyun ve Miles Morales’te sevdiğiniz her şey lakin daha fazlası” demişti. Bekleyip göreceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir