The Witcher Remake, Oynanışta Köklü Değişiklik Sunacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Geliştirilme evresinin erken bir safhasında olunan The Witcher Remake hakkında CD Projekt RED, Ara orta yeni ayrıntılar sunmaya devam ediyor. Söylenene nazaran, Özgün oyunun oynanış manasında da Çağdaş bir yorumlaması olacakmış. Yeni ayrıntılar haberimizde.

İlk olarak Canis Majoris kod ismiyle ortaya çıkan The Witcher Remake, Rol Yapma Oyunu çeşidinde tecrübeli ve bünyesinde ikinci ve üçüncü oyundan tecrübeli isimlerin olduğu Fool’s Theory tarafından Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor. Polaris projesi için yaratılmakta olan araçların da kullanılacağı tekrar imal ile ilgili yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

The Witcher Remake, Üçüncü Oyunun Müsaadeden Gidecekmiş

Finansal yılın üçüncü çeyreğine ait olarak yayınlanan yeni raporda, Özgün oyunda esaslı bir değişikliğin gerçekleştirileceği belirtilmiş. O denli ki hikaye odaklı ve Biricik Benlik Aleni dünya rol yapma oyunu olacağı açıklık kazandı.

Raporda kendileri için her şeyin başladığı oyun olduğunu lisana getiren CD Projekt RED, kendileri için Fazla Kıymetli olan The Witcher oyununu yeni kuşağa uyarlamak için epeyce heyecanlı olduklarını da kelamlarına ekledi.

2007 yılında çıkmış olan The Witcher, üçüncü oyunun tersine The Witcher 2: Assassins of Kings üzere çizgisel bir ilerleyeşe sahipti ve her birinin içinde zindanların ve mağaraların olduğu farklı haritalar bulunuyordu. nihayet devirde Aleni dünya oyunların hayli istek gördüğünü göz önünde bulunduracak olursak, alınan bu esaslı değişik kararının alınmış olması beklentileri hayli arttıracak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir